SONY MAGIX VEGAS Pro 17 Full İndir

xToFaN21x

Katılımcı Üye
5 Nis 2012
946
1
DİYARBAKIR
MAGIX-VEGAS-Pro.jpg

SONY MAGIX VEGAS Pro (x64), multilang yardımlı en iyi profesyonelce video tertip etme programlarından biri olan MAGIX VEGAS ile en süratli tertip etmeyi en kısa zamanda hakikatleştirebileceksiniz. Olağanüstü süratli neticeler veren, 3D efektleri bulunan, HDR yardımlı bu program sayesinde videolarınız üzerinde animasyonlu efektler uygulayabilecek, 100 küsür efekt kolisinden faydalanabilecek, ışık, yansıma gibi birtakım özellikleri pürüssüzleştirerek natürel olmasını sağlayabilecek ve uyguladığınız efektler yönünde hareketli nesnelerin gidişatını gözlemleyebileceksiniz. Full crack özellikli ve serial gerektirmeden meselesice kullanabileceğiniz bu programı fiyatsızca indirebilirsiniz.

İNDİR:

https://tik.lat/K4aj0

Moderatör tarafında düzenlendi:

hercai200

Yeni üye
31 Eki 2010
4
0
arkdaşlar kaç gündür uğraşıyorum ama bir türlü yükleyemedim biraz yardım edin lütfen o turuncu pacth gelmıyo ındırdıgım klasörde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.