sony vegas pro ile ilgili

sokomonikO

Yeni üye
24 Eyl 2010
30
0
videoyu tam ekran yapamıyorum

merhaba tüm tht üyeleri şöyle bir problemim var elimde 1080x768 boyutunda bir video var ekran çözünürlüğüm ise 1920x1080 video ekranın tam ortasında duruyo yanlarda baya bi siyah ekran var sony vegas pro da bu videoyu bi türlü 1920x1080 yapamıyorum kenarlada çok azda olsa siyahlık kalıyo seconds per keyframeyi 8 yapıncada yukarda ve aşada baya bi boşluk kalıyo kalıyo bir türlü doğru ayarı yapamadım 11 kullanıyorum sağ click switches maintain aspect ratio nun yanındaki tikide kaldırdım bütün ayarlarını full hd yapıyorum yinede olmuyor yapılması gereken doğru ayarları söyleye bilirseniz çok sevinirim youtube ye atıldığında 1080 p çalışmasını istiyorum boyutu önemli değil yeterki hd ve you tube de tam ekran olsun

Son düzenleme:

mechengineer

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
376
0
Şimdi videoyu yaptığında alt kısımda yani zaman çizelgesi bölümünde tam ekran olmasını istediğin videonun veya fotonun üzerinde sağ tarafında Event Pan / Crop var ordan yapabilirsin diye biliyorum..Generate media nın altında hemen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.