Sony Xperia Sp hala alınır mı?

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
Yaklaşık 4-5 ay sonra yeni bir telefon alacağın... Yeni model akıllı telefonlar oldukça pahalı ve bende o kadar verecek para da yok. Sony Xperia Sp 349 Tl teknosa'da sizce alınır mı?
Pek kullanmayacağım sosyal medya ve fotoğraf gündelik işlerim için kullanacağım...
Ipad Minim var zaten... Oyunu filan oradan oynarım... Birde en az 4-5 sene götürür mü?

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Bende hala p var ( p lt22i) halen süper iş görüyor.,s4 falan alanların falan tel sürekli donuyor ben de halen donma yok. Tek sıkıntım şarjı hızlı gidiyor. Onun dışında sana benim tel modelinide tavsiye ederim.Alacaksan sony den şaşma

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
Bende hala p var ( p lt22i) halen süper iş görüyor.,s4 falan alanların falan tel sürekli donuyor ben de halen donma yok. Tek sıkıntım şarjı hızlı gidiyor. Onun dışında sana benim tel modelinide tavsiye ederim.Alacaksan sony den şaşma
Sony Android'e yaptığı kişişelleştirme sistemi yormuyor. Belli bir süre sonra hantallaşmıyor.Ama Samsung öyle mi 1 sene sonra hantallaşan bir kişiselleştirme oluyor... Sony almayı düşünüyorum zaten. Öğrenciyim de harçlıklarımdan biriktirip alacağım... Fiyat olarak da uygun. Benim ihtiyaçlarımı karşılar... Sony Xperia P ye bakmadım nasıl bir şey onu da bilmiyorum...

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Sony Android'e yaptığı kişişelleştirme sistemi yormuyor. Belli bir süre sonra hantallaşmıyor.Ama Samsung öyle mi 1 sene sonra hantallaşan bir kişiselleştirme oluyor... Sony almayı düşünüyorum zaten. Öğrenciyim de harçlıklarımdan biriktirip alacağım... Fiyat olarak da uygun. Benim ihtiyaçlarımı karşılar... Sony Xperia P ye bakmadım nasıl bir şey onu da bilmiyorum...
Aynn. Bence bak pişman olmazsın.

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Xperia Sp ondan daha iyi...

Kamera android versiyon falan aynı ama bende ekstra olarak dahili depolama 16 gb sp nin 8 gb. Ben de smart tags falan da var. Sp de yokmuş. batarya olarak sp daha.iyi. P 30 gram hafifmiş. N11.com dan baktım özelliklerine. Görünüş olarak sp güzel. En güzel özelliği ekran ışığı ile, aynı oluşu alt cam led in.Bende hep beyaz çünkü alt led.

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
Kamera android versiyon falan aynı ama bende ekstra olarak dahili depolama 16 gb sp nin 8 gb. Ben de smart tags falan da var. Sp de yokmuş. batarya olarak sp daha.iyi. P 30 gram hafifmiş. N11.com dan baktım özelliklerine. Görünüş olarak sp güzel. En güzel özelliği ekran ışığı ile, aynı oluşu alt cam led in.Bende hep beyaz çünkü alt led.

ekran çözünürlüğü Sp nin daha yüksek
Batarya olarak da sp daha yüksek
Hafıza kartı desteği lazım bana
Sp daha iyi...
Daha çok hoşuma gitti

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.