sony xperia yazılım yükleme için yardım

adiklitas

Üye
8 Tem 2012
106
0
değerli dostlar telefonler bölümünde bulamadığım için yardım iistemek zorunda kaldım,sony xperia st18i telefonuma yeni proğram atmak istiyorum sony nin sayfasından sony pc copinion 2,1 programını indirdim tüm talimatları uyguluyorum ama programı atmıyor,yardımcı olursanız çok sevinirim.saygılarımla.

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
.apk dosyasımı yüklemekte sıkıntı yaşıyorsun? Karşılaştığın hata kodu vs. var ise paylaşırsan detaylı olarak yardımcı olabiliriz.

adiklitas

Üye
8 Tem 2012
106
0
arkadaşlar akşam tekrar denedim telefon açıldı,teşekkürler ancak telefon rehberim yok onu acaba nasıl geri getiriim yoksa tek tek mi yükleyecegim.saygılarımla.

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Telefon rehberin sim kartta varsa rehberde seçeneklerden içe aktar diyip alabilirsin google hesabında yedekliyse otomatik senkronizasyonu açman yeterli eğer telefon hafızasında tutuyorsan silinmiştir yapacak bir şey yok

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
Senin o başka telefona takıyorum dediğin telefon varya, sen onun hafızasındaki rehberi görüyor olmayasın..

Büyük ihtimalle senin rehber gitmiş. Bidahakine google ye yedek almayı unutma dostum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.