Sony Xperia Z Nasıl bir telefon ?

emoimofb

Üye
15 Kas 2011
122
0
Sakarya
Son zamanlarda her yeri kasıp kavuran bu sony xperia Z nasıl bir telefondur arkadaşlar şahsen ben çok beğendim almayı düşünüyorum birde sizin düşüncelerinizi dinlemek istedin sevgilerimle :::::

*Sanchez*

Katılımcı Üye
17 Eki 2011
691
0
Dayanıklılığı samsung kadar olmasada performansı çok iyi. S3 e çok yakın bir performans sergiliyor. Özellikle su geçirmez :) Verdiğin paraya değer bence :)

Cesy

Yeni üye
3 May 2013
32
0
Sony Xperia Z Gayet hoş ve kullanılır bir telefon.En belirgin özelliği zaten su geçirmez özelliği.
Yeni çıkan Samsung Galaxy S4′e göre işlemci konsunda biraz zayıf.Bunun dışında bir kusuru yok.Vereceğin paraya değecek biir telefon.

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
tek kelime ile mükemmel dostum samsung falan hikaye xperia Z ile hiç sıkıntı yaşamazsın emin ol s4 de 8 çekirdekli işlemci koymuşlar iyi hoşta gerek yok şuan hangi android uygulaması o kadar işlemci gerektiriyor seni uzun yıllar ***ürebilecek bir telefon hem dayanıklı hem su geçirmez hem mükemmel performans ve sonynin bravia engine teknolojisiyle şuan piyasadaki en net ve hd ekrana sahip

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.