Sony xperia z2

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
İyi akşamlar arkadaşlar bu yaz çalışıp Z2 alıcam elime yaklaşık 3000 TL para geçecek bunun 1300-1400 TL sinden fazlasını telefona vermek istemiyorum Z2 internet'te 1300-1400 liraya mevcut ama Mağaza sitelerinde( Teknosa ,Vatan Computer vs..) 1700 lira civarı anladığım kadarıyla bu fiyatın 300 lira düşme sebebi garanti firması farkıymış eğer Sony garantili telefon almazsam çok sıkıntı olurmu , ne gibi sorunlar olur veyahut bu fiyatın düşmesinin başka sebepeleride varmıdır

xLL

Yeni üye
17 Tem 2012
50
0
al hıc bısey olmaz merak etme aldıgında 150 tl bı garantı var paramparca olsa bıle yenısını verıyor onu arastır onu yap kvk vs vs bos ugrasdırırlar beklersın yok kullanıcı hatası hıkaye yanı al garantsız 150 tl garantı var arastır onu yap

Darkturks

Yeni üye
22 Haz 2015
20
0
İzmir
Bence yani mümkünse marketten git al o zmn cünkü z2 su gecirmiyo gibi bi özelliği vardı bir gün olur üstüne su dökersen bilerek deneme amaclı veya bilmeyerek garantisi olmaz kalırsın ;)

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
Bence yani mümkünse marketten git al o zmn cünkü z2 su gecirmiyo gibi bi özelliği vardı bir gün olur üstüne su dökersen bilerek deneme amaclı veya bilmeyerek garantisi olmaz kalırsın ;)

Sıfır telefona su geçiriyomu diye test etmek için su dökmem asla :D Garanti şirketlerinin hiç birine güvenim olmdığı için riske atamam ve marketten alınca 1700 lira civarı hatta daha fazlayada çıkıyor internetten maliyeti düştüğü için biraz daha ucuz ve ben en fazla 1400 vermek sitiyorum bu telefona

26A

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
532
0
28
Erzurum
Şöyle diyeyim sana eğer cihazın normal fiyatının neredeyse yarısına kadar indirim yapıyorlar alma. Zamanında x marka bir ciz 1.800Tl'ye x mağazasından aldım. Aynı haftaysa aynı markayı bir arkadaşım y mağazasından 1350Tl'ye aldı. Ben kazık yedim felan derken y mağazasından x cihazını alan arkadaşımın cihazı bir ay geçmeden garantide çalışan abilerin ellerinde dolaştı. Yetmezmiş gibi y mağazasındaki cihaz x mağazasındakine göre gözle görülür daha fazla ısınıyordu. Sonrdan öğrendik ki fabrikadan çıkarken arada ters giden bir şeyler olan, kargo şirketinden mağazaya gelene kadar üstünden türlü türlü olaylar atlantan cihazları ucaza satıyorlar. Resmi sitedki fiyat neyse onun 50 lira altındaki fiyattan alma.

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
Şöyle diyeyim sana eğer cihazın normal fiyatının neredeyse yarısına kadar indirim yapıyorlar alma. Zamanında x marka bir ciz 1.800Tl'ye x mağazasından aldım. Aynı haftaysa aynı markayı bir arkadaşım y mağazasından 1350Tl'ye aldı. Ben kazık yedim felan derken y mağazasından x cihazını alan arkadaşımın cihazı bir ay geçmeden garantide çalışan abilerin ellerinde dolaştı. Yetmezmiş gibi y mağazasındaki cihaz x mağazasındakine göre gözle görülür daha fazla ısınıyordu. Sonrdan öğrendik ki fabrikadan çıkarken arada ters giden bir şeyler olan, kargo şirketinden mağazaya gelene kadar üstünden türlü türlü olaylar atlantan cihazları ucaza satıyorlar. Resmi sitedki fiyat neyse onun 50 lira altındaki fiyattan alma.

Aklıma defolu olabilcekleride geldi dediğin gibi riskede atmak istemiyorum peki 3 ay sonra z2 nin fiyatı düşermi tahmini ne kadar olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.