sony xperia

sefai38

Üye
23 Tem 2012
130
0
selamun aleyküm arkadaşlar.sony xperia c3 modeli telefonum 2 gündür sürekli kendiliğinden kapanıp açılıyor bu kapanıp açılmalar 5 dakikada bir oluyor ve bu durum çok sinir bozucu nerdeyse telefonu atıp kıracak kadar.güvenli modda çallıştırdığım zaman yine aynı hatayı veriyor. fabrika ayarlarına dönderdim olmadı pcye bağlayıp format attım yine düzelmedi. lütfen bu konuda yardım edermisiniz

sefai38

Üye
23 Tem 2012
130
0
batarya çıkmıyor malasef bu telefonlarda sorunu düzeltmenın bi yolu yokmu. güzel telefon değil diyen arkadaş ben telefon iyi yada kötü demiyorum. yorum yapmak için yorum yapma varsa bi önerin dinlerim

YURUYEDUR

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,420
5
Ötüken
batarya çıkmıyor malasef bu telefonlarda sorunu düzeltmenın bi yolu yokmu. güzel telefon değil diyen arkadaş ben telefon iyi yada kötü demiyorum. yorum yapmak için yorum yapma varsa bi önerin dinlerim
Dostum telefon herhangi bir sıvı ile temas etmiş de olabilir. Garanti kapsamında ise garantiye gönder bir baksınlar böyle bir imkanın varsa.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.