Sosyal mühendislik Anım

WorriorHacker

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
288
0
TurkHackTeam
Arkadaşlar ben liseye gidiyorum her gün cep telefonlarını ilk ders kutuya koyarız sonra öğretmenler odasına gider ve çıkışta dağıtılır telefonlar öncelikle avım hakkında araştırma yaptım facebookta kullandığını hotmailini bulmaya çalıştım başarısız oldu sonra fake hesap açıp fake facebook yoluyla felan mı alsam ya da yakın arkadaşının facesiymiş gibi facebook açıp kanka şifremi unuttum senin telefona gelcek gibi şeyler mi yapsam diye düşünürken aklıma telefonunu ele geçirebileceğim geldi telefonları almaya birisi gidiyo son ders bende planı yaptım ilk kızın yanında takıldım biraz telefon şifresini öğrendim sonra son ders telefonunu aldım kızın facebook kullanıcı adını önceden ezbelemiştim vakit kaybetmicektim öğretmenler odasından sınıfa gidene kadar şifremi unuttum diyip kodu alcaktım ama olmadı o sıra bi öğretmen denk geldi sınıfa girmek zorunda kaldım kızın cep telefonunu cebime attım kendikimde cebimde derste hoca görcek diye rahat olamıyorum benim telefonu görse neyse kızın telefonu bende olduğu anlaşılırsa başım belaya girebilirdi ondan derse girince aklıma tuvolete gidebileceğim geldi hoca yollamazdı o yüzden burnum kanıyo diye bi kolpa atıp gittim ve tamamladım kızın facebooku artık bendeydi sonrasında dersin son 5 dakkası telefonlar dağıtılırken o kargaşayla kutuya koydum telefonu hiç kimse hiçbirşey anlamadı. Peki kızın facebookunu niye aldım onuda anlatıyım hiç samimi olmadığım bi tip Atatürk e hakaret içeren çok paylaşımı vardı ve okuldada abuk subuk atatürke atıp tutuyodu . Buda böyle bi anımdır :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.