Sosyal Mühendislik Konum Silinmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AshlynBrooke

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
296
0
Paris
Sosyal mühendislikte 5 dakika önce açtığım konum silinmiş.
Aynı hataları tekrarlamamak için Sebeplerini öğrenebilirmiyim. ?

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Konuda emeğiniz var fakat konu sosyal mühendislik açısından bir incelik taşımıyor.Hani altın kural denilebilecek bir şey yok.Ama yine de herkes gibi örnek diyalog olarak paylaşmanız doğal olacaktır.

Yalnız, kişiler gerçek olmayacak asla.Fake hesap dahi olsa fotoğraf yayınlanmayacak.Sonuçtu o fotoğraf birilerine ait.

Küfür ve müstehcen içerik bulunduran sözler yazilmayacak.

Ve tavsiyem o diyalogu kısaltın arap saçına dönmüş o haliyle.Daha özünr inin konunun.

AshlynBrooke

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
296
0
Paris
Konuda emeğiniz var fakat konu sosyal mühendislik açısından bir incelik taşımıyor.Hani altın kural denilebilecek bir şey yok.Ama yine de herkes gibi örnek diyalog olarak paylaşmanız doğal olacaktır.

Yalnız, kişiler gerçek olmayacak asla.Fake hesap dahi olsa fotoğraf yayınlanmayacak.Sonuçtu o fotoğraf birilerine ait.

Küfür ve müstehcen içerik bulunduran sözler yazilmayacak.

Ve tavsiyem o diyalogu kısaltın arap saçına dönmüş o haliyle.Daha özünr inin konunun.

Peki teşekkürler. Tekrarlamayacağım bu hataları. Ama bu arada Sosyal mühendislikte bir incelik taşımadığını ifade etmişsiniz. Ya tam okumadınız Yada ben bildiğim sandığım şeyleri bilmiyorum. Sosyal mühendislik nedir acaba tanımlarmısınız bana Rica etsem ??

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Peki teşekkürler. Tekrarlamayacağım bu hataları. Ama bu arada Sosyal mühendislikte bir incelik taşımadığını ifade etmişsiniz. Ya tam okumadınız Yada ben bildiğim sandığım şeyleri bilmiyorum. Sosyal mühendislik nedir acaba tanımlarmısınız bana Rica etsem ??

Yok yok yanlış anlaşıldım.İncelik taşımıyor derken bu gibi örnek diyalog konularında sayfalarca sohbet paylaşmak yerine sadece inceliklerini gösteren kısaltılmış bir özet paylaşın.Bu sayede karşı taraf konuyu tamamen okuyacaktır.

Bu haliyle çok uğraşıldığı halde konu değeri düşüyor.Siz inceliklerini gösterin, okuyucularınız boşlukları kendi insiyatifi ile doldursun.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Gözünle gördünmü peki SS Diye hemen sil öğeyi denetle denen bişey var ama yinede senin kararına saygı duyulmalı .

Evet gözümle gördüm.Farkında mısınız bilmem ama ben yöneticiyim.Silinen konuları görme hakkım var.Ögeyi denetle falan değil konunun bizzat kendisinden söz ediyoruz.Siz çok yanlış anlamışsınız durumu.Facebook sohbetleri sahte olabilir -nitekim örnek amaçlı öyle- ama burada rol gereği dahi olsa paylaşılamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.