SpyNet 2.6 - Duck Dns Alma - Port Açma - Inject Ayarları - Detaylı Anlatı/ ShuJaira

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul
Peki Kardeş Bu programı nasıl kullanıcam yani nasıl başka pcye gönderim kontolü salıcam bunu açıklamasını yaparmısın ?

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Programın Kullanımı :
JAZVBB.png

Nasıl Başka Pcye Gönderirim ?
Bunun için serverın yedirmek için , Sosyal mühendisliğini konuşturman gerekir kardeşim.
Örneğin ;
Metin 2 hilesi , Knight Online koxp ; Rsim , Müzik , Bilgi formunda txt ,
Örnek Sosyal Mühendislik Kızlara ; aaaaa Ayşe bak bu senin resmin değilmi burda buldum ne işi var bunun bu sitede çok ayıp bi fotograf ? Sonuç : Kurbanda merak uyanacak ve iç güdüleri dosyayı açmayı istiycek ve açaçaktır. Sonuç : Bağlantı geldi :)

Örnek Sosyal Mühendislik 2 :
Kanka yeni bir Knight Online koxp buldum bedava Gayet güzel çalışıyor banlanma yok Çok seri kasılıyorum sende denemelisin . Sonuç Merak Uyandı , Exe konularında bilgi düzeyi az ise açaçak.
Sonuç : Bağlantı geldi :) gibi vesayre bunlar en basit sosyal muhendislikler
Selametle....

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Modeminizin Markası Nedir ? Hangi portu açtınız ; İp adresi ayarlarınızı kontrol ettin biryerlerde yanışlık olmalı

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
kurabilirim yardımcı olayımm yalnız Teamviever süresi kısıtlı 5 dk sonra bağlantı kesiyor. Lütfen alpemix İndiriniz

GouldinGF

Yeni üye
13 Mar 2016
42
0
Dostum herhangi bir medya hesabını buraya ata bilir misin sana oradan ulaşabilirim, alpemix var bendede 20 mesaj üzeri olması gerek ve 11 mesajım var atarsan alpemix'i verebilirim.

kurabilirim yardımcı olayımm yalnız Teamviever süresi kısıtlı 5 dk sonra bağlantı kesiyor. Lütfen alpemix İndiriniz

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.