spynet2.6 sorum acil bakın

beddua05

Üye
7 Haz 2014
141
0
arkadaşlar serveri oluşturuyom adama ydiriyorum baglantı geliyor ancak pc reset atınca geri gidiyor

gitmemesi için nasıl yapıcam ? bi ayarlamaların fotografı varsa atarmısınız lütfen

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
kardeş bana ,rat lazım degil bana adam pc yi kapatınca kurban gdiiyor geri açtıgında gelsin diye ayarlarlar lazım

:) Güzel kardeşim bak o konuda spynetin altında serverin nasıl kurulduğuna ayarların nasıl yapıldığına dair bi video var önce onu izle yine olmazda haber ver :) konuları incelemeden yorum atmayın biz size yardımcı olmaya çalışıyoruz...

beddua05

Üye
7 Haz 2014
141
0
J7l7yq.png

ordaki 2 seçenegimi işaretlicem ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.