SpyNote V6.4 Android RAT Kurulumu Kullanımı Video Lu Bir Sekilde Anlatım

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
Arayüz
gevedko.png

Camera

dM4j14.png

Dosya Yöneticisi
7Q2mRW.png

İndirme Linki= SpyNote V6.4

Virüs Total= Tarama Sonucu

Baska Ne Tür Konular Paylasmamı İstersiniz

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
Elinize sağlık hocam gayet güzel ve bilgilendirici bir konu olmuş.
apk fudlama veya craxs/ahtmy rat incelemeside yapabilirsiniz forumda ilgi göreceğini düşünüyorum
İyi Forumlar.
cypher rat paylastım ona bakabilirsin trojan kısmından

spynoteta ekran kontrolü varmı veya anlık izleme
malesef yok ama paylastım öğrensinler kullanımını cypher rat var ekran izleme

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
Hocam virüs Total tarattım zamn çok fazla virus var diyor indirsem sıkıntı olurmu
valla ben video çektim bakın burdaki dosyalar modlar tarafından izin alınarak atılır söylemekten yoruldum ya gidin paralı yada burdaki yönetime güvenip indirin denetliyor öyle sey yeri değil ahır gibi giren çıkan belli ve denetleme var

bakın arkadaslar konulara bakarken trojan sekmesine girin orda bi çok rat konum var ihtiyacına göre bakın ve kurun keyfinieze bakın

BaranBey34

Yeni üye
8 Ara 2022
40
4
Arayüz
gevedko.png

Camera

dM4j14.png

Dosya Yöneticisi
7Q2mRW.png

İndirme Linki= SpyNote V6.4

Virüs Total= Tarama Sonucu

Baska Ne Tür Konular Paylasmamı İstersinİ
ÖNCELİKLE VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.İYİ Kİ VARSINIZ.VERDİĞİNİZ BİLGİLER HARİKA

iyi günler ben şimdi bu RAT PROGRAMLARINDA şunu anlamıyorum.Tam olarak hedefi nasıl belirliyorsunuz ve port açılımını çeşitli şeyleri tam olarak nasıl yapıyorsunuz IP ADRESİNDEN mi giriyorsunuz ? ya da resim sayesinde mi ? tam olarak nasıl çalışıyor

buna ek olarak, benim istediğim video bir kişinin bilgasayarını veya telefonunu izlemek ve dinlemek için siyah şapkalı bir hacker aracı var mı debian tabanlı olmayan veya kali linux tarzı olmayan bir şey var mıdır ?

okuduğunuz için teşekkürler

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
ÖNCELİKLE VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.İYİ Kİ VARSINIZ.VERDİĞİNİZ BİLGİLER HARİKA

iyi günler ben şimdi bu RAT PROGRAMLARINDA şunu anlamıyorum.Tam olarak hedefi nasıl belirliyorsunuz ve port açılımını çeşitli şeyleri tam olarak nasıl yapıyorsunuz IP ADRESİNDEN mi giriyorsunuz ? ya da resim sayesinde mi ? tam olarak nasıl çalışıyor

buna ek olarak, benim istediğim video bir kişinin bilgasayarını veya telefonunu izlemek ve dinlemek için siyah şapkalı bir hacker aracı var mı debian tabanlı olmayan veya kali linux tarzı olmayan bir şey var mıdır ?

okuduğunuz için teşekkürler
ara verdim paylasmaya bu kadar rat yeter artık bunları öğrenip insanlar kendi ratlarını yazarlar yada internette arastırıp bulurlar spynote bir apk dosyası üretir ve karsıya atarsın sonra programa log gelir böyle yani ip ve port ile çalısır spynote öyle yani

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.