SQL Açıgı Bulma ?

19 Nis 2014
234
0
Öncelikle Selamın Aleyküm TürkHackTeam Ailesi.

Bundan 1 Sene Öncesi Ayrıntılı Bir Şekilde BruteForce İle Site Nasıl Hacklenir Videosu Cekmiştim :)
Şimdi SQL Açıgı İle Site Nasıl Hacklenir Onu Ögrenmek İstiyorum.

SQL Açıklı Site Nasıl Bulurum ?

Nasıl İndex Atabilirim SQL Açıklı Siteye ?

Veyata Farklı Site Hackleme Yöntemlerinide Önerebilirsiniz

Şimdiden Teşekkürler :)

AquieLL

Kıdemli Üye
1 Tem 2014
4,034
16
aquu.php
Konularıma girip aquiell hack paketi 2 adlı konuma bakabilirsiniz orda SQL ile ilgili tüm herşeyi anlattım tamamen bana ait

Dork yazma , panel bulma , md5 çözme , havij , sqlmap , manual falan

19 Nis 2014
234
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.