Sql acığı

19 Nis 2014
93
0
ben forumu gezdim sql açığı falan yazıyor ama hepsi yazı ile ifade edilmiş sql açığı nedir index nedir video denen birşey yok bende o işlere girmek istiyorum ama hiçbirşey anlaşılmıyor yazılardan mesela sql nedir index nedir nasıl oluşturulur açık nasıl bulnur ve bulunca nasıl açıktan hackleriz bunlar sadece yazı ile ifade edilmiş video yok yardımlarınzı belkiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
Türkçe yoksa İngilizce arayacaksın dostum.
Youtube de binlerce kişi anlatıyor biraz İngilizce olsun yeterli.
Aradan 3-5 kelime çıkar zaten cümleyi kendin tamamlarsın.

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Bak simdi su anlik sql baslama web guvenlik bolumunde aramamototu ve bruteforce diye program var onlari indir sonra resimli anlatimlari takip ederek uygula ve site hacklensin.
Not: imdex siteyi acinca cikan sayfadir sende anasayfaya ostedigin mesaji birakirsin

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Dostum Allah - peygamber gibi konulari katarak kimseye bidaha yalvarmamani tavsiye ederim.
Eger bu islere ilgiliysen arastirmaci olman lazim , bazi olaylari kendi cozum mantiginla bulman lazim.
Bu konuyla ilgili ingilizce veya turkce inanilmaz derecede
makale bulabilirsin.Sadece 2 dklik bi arastirmayla.

Blackwomen01

Uzman üye
23 Eki 2015
1,307
0
01
Dostum Allah - peygamber gibi konulari katarak kimseye bidaha yalvarmamani tavsiye ederim.
Eger bu islere ilgiliysen arastirmaci olman lazim , bazi olaylari kendi cozum mantiginla bulman lazim.
Bu konuyla ilgili ingilizce veya turkce inanilmaz derecede
makale bulabilirsin.Sadece 2 dklik bi arastirmayla.

Dostum arkadaşa katılıyorum haklı otür web server güvenliğini oku orda hack arşivleri var onlarida indir ıncele

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul
Dostum indexi bilmiyorsan sql inj. Yapmak istemeyeceksin. Sabır. Hersey adım adim olacak. Önce brute force ile site hackle. Index, zone, config, mass deface neymiş bir ogren. Sonra sqlye girersin. Video yok da deme araştır heryer video dolu insaf et biraz

AirmoN

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
527
0
gözünde olayı çok büyütmüsstün zaten öle büyük siteleri hackleyemesin küçük çaplı yabancı siteleri onlarıda biraz okuyunca anlarsın ki video olmaması imkansız gibi birazaraştırman lazm pes etme gözünde büyütme olayı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.