SQL Açıklı Site Bulma Araçları

Heilal T

Yeni üye
1 Nis 2021
18
4
24
Bursa
Arkadaşlar merhabalar, SQL açıklı site bulma konusunda çok zorlanıyorum. Manuel olarak google üzerinden siteleri tek tek inceliyorum fakat bu çok yavaş oluyor ve bir noktadan sonra bayıyor. Böyle gerekli dorkları bir araca verdiğimde bana SQL açıklı siteleri bulabilen bir araç var mıdır? SQLMAP'in dork sistemini denedim pek verimli değil, Katana dork scanner'da verimli değil...

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,325
4,806
Arkadaşlar merhabalar, SQL açıklı site bulma konusunda çok zorlanıyorum. Manuel olarak google üzerinden siteleri tek tek inceliyorum fakat bu çok yavaş oluyor ve bir noktadan sonra bayıyor. Böyle gerekli dorkları bir araca verdiğimde bana SQL açıklı siteleri bulabilen bir araç var mıdır? SQLMAP'in dork sistemini denedim pek verimli değil, Katana dork scanner'da verimli değil...
Şu aracı deneyebilirsiniz: FetiSQL V4 | Dork Tarayıcı| SQL Oto Dump |SQL Oto Shell | Panel Bulucu | Hedef Site Tarama

Heilal T

Yeni üye
1 Nis 2021
18
4
24
Bursa
Hocam Google üzerinden dork aratmayı denedinizmi

Hocam buyur sql açıklı site;
Samariter Münsingen - index.php?id=2
Bu siteyi denermisiniz hocam veritabanını çekmeyi
Bu siteyi herkes biliyordur ve işe yarar bilgiler yok hocam

Mentalistler ve Enistine çok iyi bir yazılımcı farkındayım ancak araçta çok modül hatası çıkıyor. Ayrıca kendimde selenium kodlayan biri olarak dehşet hatalarla karşılaşıyoruz. Bu araç için ayrı bir konu açılmalı, araç adam akıllı güncellenmeli bence hocam. Siz kullanabiliyor musunuz?

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
443
Bu siteyi herkes biliyordur ve işe yarar bilgiler yok hocam

Mentalistler çok iyi bir yazılımcı farkındayım ancak araçta çok modül hatası çıkıyor. Bu araç için ayrı bir konu açılmalı ve try except komutları çoğaltılarak güncellenmeli. Kullanamıyorum ki her modülü denedim.
Hocam işe yarar bilgiler evet yok ama tecrübe olur diye bir sizlere göndermek istedim ama bunada bir bakabilirsiniz hocam;

Hindistan'da bir hastahanenin web sitesi heralde

Heilal T

Yeni üye
1 Nis 2021
18
4
24
Bursa
Hocam işe yarar bilgiler evet yok ama tecrübe olur diye bir sizlere göndermek istedim ama bunada bir bakabilirsiniz hocam;

Hindistan'da bir hastahanenin web sitesi heralde
Çok teşekkür ederim ancak ben araç istiyorum site değil. Tecrübeliyim evel allah bu zamana kadar 70'e yakın SQL açıklı site bulmuşumdur ama çoğu işlevsiz veya sorunlu oldu. Böyle bu siteleri hızlıca bulabileceğim araçlar lazım bana ama yinede teşekkür ederim.

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
443
Çok teşekkür ederim ancak ben araç istiyorum site değil. Tecrübeliyim evel allah bu zamana kadar 70'e yakın SQL açıklı site bulmuşumdur ama çoğu işlevsiz veya sorunlu oldu. Böyle bu siteleri hızlıca bulabileceğim araçlar lazım bana ama yinede teşekkür ederim.
Özür dilerim hocam bilmiyordum, vaktini aldıysam özür dilerim🙏

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.