Star TV'nin sitesindeki videoları nasıl indirebilirim?

luser78

Üye
2 Haz 2010
68
0
Başlıkta da yazdığı gibi arkadaşlar,, malum idman star tvnin web sitesindeki videoları indiremiyor, bu videoları programlı veya programsız indirmenin yolunu arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar..

luser78

Üye
2 Haz 2010
68
0
internet downloaad meneger indir :D
şakacı çocuk :)

Gereksiz Gereksiz Post kasmayın be !

Dostum Sorununa Gelince. İdman doğru işe yaramıyor. Bende Behzat Ç. Yi indirip İzlemek İsterdim :) Ama Benim Yolda Güzel. Youtube veya Diğer Video Portallarından Gerekli Videoyu Bularak İndirme Yaparsan Çözüm olabilir.

Bu zamana kadar öyle yapıyordum ama izlediğim diziyi yayınlayan sitelerin hepsine telif hakkı geliyor ve doğru düzgün kaliteli bölümlerini bulmak çok zor oldu, hatta son bölümünü bulamadım doğru düzgün hiç bir yerde, kalitesiz genel olarak o yüzden buna bir çözüm arıyorum..!
"Ayrıca teşekkürler cevaplamaya çalıştığın için.."

horanta

Katılımcı Üye
9 Ocak 2013
599
0
Gaziantep
Konuyu okumadan cevap yazmayın adam demişki "idman star tv'nin web sitesindeki videoları indiremiyor" ama bazıları hala idman indir diyosunuz idman bazı sitelerde işe yaramıyor Örn;Star,acunn gibi sitelerde indirme yapamıyor ama başka video indirme programları var biraz araştır adı aklıma gelmiyo şuan yada ekran kayıt yapan programları biliyorsundur hd ile kayıt yap.

leqendary60

Katılımcı Üye
9 Eki 2012
491
0
Kardeşim Şuan Engelişmiş Video İndirici İnternet Download Mananger Oda Paralı Ancak Cracklersen Sınırsız Kullanırsın Nette Araştır Bulursun Sorun Olursa Mesaj At Yardımcı olurum

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
İdm ile iniyor ama boyutunu ayarlayamazsın jw dir o nedenle kodunu al ve oyle ındırme yap son kodda degısıklık yap eger bunlar sna yabancı gelıyorsa kısa yol olarak..star tvdeki her bideo zaten netde var bır kac gun arayla yayınlanıyor örn: işler güçler dizini biz oradan cekip sitemize baska formatlarda movs-vk-dvx vb formatlarda yayınlıyoruz rahatlıkla oralardan ındırebılırsın buda bır cozumdur..

luser78

Üye
2 Haz 2010
68
0
Konuyu okumadan cevap yazmayın adam demişki "idman star tv'nin web sitesindeki videoları indiremiyor" ama bazıları hala idman indir diyosunuz idman bazı sitelerde işe yaramıyor Örn;Star,acunn gibi sitelerde indirme yapamıyor ama başka video indirme programları var biraz araştır adı aklıma gelmiyo şuan yada ekran kayıt yapan programları biliyorsundur hd ile kayıt yap.

Güzel fikir..! Teşekkür ederim yararlı bir yorum oldu iyi forumlar.. :)

Nasıl indiremiyor ben indiriyorum ya

:RpS_scared:

Kardeşim Şuan Engelişmiş Video İndirici İnternet Download Mananger Oda Paralı Ancak Cracklersen Sınırsız Kullanırsın Nette Araştır Bulursun Sorun Olursa Mesaj At Yardımcı olurum

Internet download menager'im full ve son versiyon ama yinede bazen işe yaramıyor işte :)

İdm ile iniyor ama boyutunu ayarlayamazsın jw dir o nedenle kodunu al ve oyle ındırme yap son kodda degısıklık yap eger bunlar sna yabancı gelıyorsa kısa yol olarak..star tvdeki her bideo zaten netde var bır kac gun arayla yayınlanıyor örn: işler güçler dizini biz oradan cekip sitemize baska formatlarda movs-vk-dvx vb formatlarda yayınlıyoruz rahatlıkla oralardan ındırebılırsın buda bır cozumdur..

Yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle birinci yoldan halletmeye çalışacağım gerekli olduğunda ben zaten 2. yol ile hallediyordum ama hd olarak bulmak çok zorlaştı izlediğim diziyi kaliteli yayınlayan sitelerin çoğu yayından kaldırdı hatta hemen hemen hepsi o yüzden sıkıntılarım olmuştu tekrar teşekkür ederim..!

kardeş star tvnin sitesine gir orada bulursun videolar yazıyor saten koşede uye ol izlersin 1 teşşekkuru çok görmeyin

Tamam. :RpS_glare:

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.