Strateji Oyunu Azutka Beylik Savaşları v1.0 Beta (Bakmadan Geçme)

utkuaziz

Katılımcı Üye
7 Eyl 2010
274
0
Merhaba arkadaşlar haftalarca uğraştığım dün bitirdiğim oyunu sizlere tanıtacağım.
Oyunda 20 Bin Satırdan fazla kod yazdım .
Oyun 2 Kişi ile oynanıyor. İlk başta bağımsız olarak beyliklerle savaşıyorsunuz. Daha sonra Bizans'ı oyunculardan biri fethederse oyuncular arası savaş açılıyor. Güçlü olan yener.
Lütfen oyunun eksik veya beğenmediğiniz taraflarını benimle paylaşın...

İndirme Linkleri
Hotfile
Dosya.tc
Virüs Sonuçları
VirüsTotal
Jotti

Ekran Görüntüleri

Oyun Başlangıcı

Oyuncu 1

Oyuncu 2

Harita

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
C:\Windows
Paylaşımın için teşekkürler kardeşim gerçekten çok güzel olmuş biraz da grafik üzerine yoğunlaşırsan çok güzel bir proje çıkabilir ortaya :) Henüz denemedim ama en kısa zamanda denerim. :)

sayangku

Üye
4 Ağu 2011
69
5
üstat bana biraz oyun yazmayı ögret tw den bende ftp den para aktarim bir nevi hoca olabilirsin bana
istersen konusalim bi bunu aksamları 2 saat faln ders versen yeter
bu arada eline saglık

REDSOL

Üye
17 Eyl 2012
144
0
indirip denicem.Sonra oyun hakkında görüşlerimi yapıcam,teşekkürler

Oyun çok güzel,ellerine sağlık

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.