Stresten ölecem nolur yardım..! :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M_T_Ç

Katılımcı Üye
5 Haz 2009
591
0
ADIYAMAN
arkadaşlar bana eniştem sitesini verdi tasarlamam için.. tabi dogal olarak bende yok diyemedim.. Benim yapmam gereken başka bir sitenin kodlarını eniştemin sitesine kopyalamak :( ama nasıl yapacagımı bilmiyorum lütfen yardım lazım ya :( ölecem stresten 1 haftadır ugraşıyorum yapamıyorum.. çok kötü baskı altındayım adam durmadan arayıp site ne zaman hazır olacak diyo.. valla kalbim sıkışıyor artık geceleri uyuyamıyorum biri LÜTFEN bakın lütfen diyorum yardım etsin..! :(

M_T_Ç

Katılımcı Üye
5 Haz 2009
591
0
ADIYAMAN
evet.! admin şifresi falan var bende sitenin.. sadece kodlarını kopyalayıp yapıstırmak istiyorum.. nolur ya yardım et bana :(

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
kardeşim daha önce site tasarladım kurdum ancak başka site tasarımını hiç almadım belki saçma olcak ama aklımda sayfanın kaynak kodlarını almaktan başka bişi gelmiyor o da olmaz sanırım.. :( üzgünüm inş.başkası yardımcı olabilir ama bir araştırıyorum senin için..

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
kardeşim bak admin şifresini biliyorum demişsin admin panelinden sitenin index bölümündeki tüm kodları al ve kendin yazmak istediğin sitene yapıştır tamamdır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.