su çiçeği :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byeren100

Uzman üye
6 Tem 2012
1,626
1
İstanbul
beyler dayancak gücüm kalmadı kaşınıyor kaşınıyor kaşınıyor kaşısam iz kalcak losyon sürüyorum geçmiyor şurup içiyorum geçmiyor küçükken çıkarmamıştım şimdi çıkartıyor acısını.Beyler bir şey deyin bir de üstüne ateşim var 39 zorluyor.kaşıntıdan yatamıyorum :( yorganı örtsem resmen yanıyorum açsam titriyorum :( of of kaşıntıyı önlemek için ne yapabilirm ?

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Valla yanlış yere açmışsın
ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN ama ne desem bilmem eczaneye git buraya danışma kulaktan dolma şeyler

VFoRBMW

Uzman üye
25 Eyl 2012
1,617
0
LOST
Kaşıntıyı önleyen bir şey bilmiyorum fakat çabuk geçmesini istiyorsan eve kapanma çık dışarı güneş görsün vücudun. Eve kapanırsan daha uzun sürer.

esmer0614

Üye
30 Haz 2013
142
0
yapacak bişey yok çekeceksin kardeş yanlış anlama ama bana pek inandırıcı gelmedi bu forumda tuğgeneral olana kadar saatlerce pc başında oturmuşsun da yeni mi aklına geliyor bu hastalık

byeren100

Uzman üye
6 Tem 2012
1,626
1
İstanbul
yapacak bişey yok çekeceksin kardeş yanlış anlama ama bana pek inandırıcı gelmedi bu forumda tuğgeneral olana kadar saatlerce pc başında oturmuşsun da yeni mi aklına geliyor bu hastalık
tamam sen inanma ;) çekmeyen bilmez su çiçeği ufak bir rahatsızlık değil bir de bu hastalık 2 gün önce başladı ;)
kardesm hmsre msaj atdim cwap vrdmi yrdmci olcam sna krdes
kardeşim çok sağol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.