Sümüklü Notlar v 1.2.7 - [HAPŞIRIK EDİTİON]

LoLoo

Katılımcı Üye
28 Eyl 2012
547
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar , uzun süre aradan sonra tekrar gelmem şerefine Sümüklü serisinin ilk meyvesini sizinle paylaşıyorum :)

#Program İsmi ; Sümüklü Notlar
#Program Sürümü ; 1.2.7 [Hapşırık Edition]
#Programın Yazıldığı Dil ; Visual Basic .Net Framework
#Kaynak ; By LoLo , Sümüklü Serisi
#Program Açıklaması ; Not yazdığı kağıt kaybolan ve sonra sinirlenen öğrenciye özel not kaydet - öğren programı .

Program sayesinde notlarınızı kaydedip sonra tekrar öğrenebilirsiniz . İlk öğretim ve Orta Öğretim (ortak plan) desteklemektedir .
Programın veritabanı içinde bulunmaktadır . Bu yeni sistem ile verileri daha hızlı alabilirsiniz .

## Ekran Görüntüleri ##
ro3e.png

###############
ac6m.png

#################

#Önemli Notlar

• Programın bulunduğu dizini değiştirirseniz veritabanı size bilgileri vermez (kardeş kilidi)
  • .Net Framework 4.0 'ı destekleyen tüm bilgisayarlarda çalışır .
  • Programı kullandıktan sonra geri bildirim yapmayı unutmayım :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.