Super Bir Program THT FARKIYLA INAN0210

inan0210

Üye
24 Haz 2010
246
0
TurkHackTeam
asdlqn.jpg

ARKADASLAR SİZE YEPYENİ BİR PROGRAMI TANITICAM BU PROGRAM CHINA DAN

YENİ GELDİ KAMERAN WARSA ARTIK YUZUNU TANIYARAK BİLGİSAYARIN ACILSIN

İSTİYORSAN ALIN SİZE SÜPER BİR PROGRAM

Son günlerde piyasaya sürülen laptoplarda bulunan, yüz tanıma programı ile bilgisayarınızda bir güvenlik oluşturulabiliyor.Toshiba ve Asus markalı laptoplarla birlikte gelen yüz tanıma sistemini artık her marka laptoplarınızda kullanabilceksiniz.Kameralı bir laptopa sahipseniz aşağıdaki programları indirip kurulum yönergelerini uyguladığınızda sizde yüz tanıma güvenlik sistemine sahip olcaksınız.

İndirdikten sonra çalıştıra basıp programı kurmaya başlıyoruz.Türkçe seçeneği olmadığından gelen pencerede ingilizceyi seçiyoruz.’i accept the agreement’ i seçerek kullanım koşullarını kabul ediyoruz ve next tuşuna basıyoruz.Ardından install ile kurulum başlıyor.Windows giriş şifrenizi yazıp,yüzümüzü programa tanıtıyoruz.Bilgisayarı yeniden başlattığımızda artık bilgisayarınıza girişiniz yüz tanıma ile olacaktır.

Not:İndirmek için gelen arkadaşlarımıza yardımcı olması amacıyla, deneyen kullanan arkadaşların hangi laptop markalarında sorunsuz çalıştığını veya hangi markalarda çalışmadığını yorum olarak belirtmeleri rica olunur.

Windows Xp İçin Olanı
https://tik.lat/Atx9Y
Windows 7 İçin Olanı
https://tik.lat/oqj5v
Windows Wista İçin Olanı
https://tik.lat/LJmoC

İNAN0210...! THT FARKIYLA

by.hackertr

Katılımcı Üye
13 Ağu 2010
455
0
iyide ne gerek var buna :)
şifre koy aynı işlevi görsün ne gerek var uğraşmaya ;)

ama emeğe SAYGI denilebilir

memoli1478

Yeni üye
8 Haz 2008
45
0
1.5 yıldır kullanıyorum çok eski bir program bu bunda adam sakalını keserse ne olacak veya bırakırsa hee tanımıyor en iyisi gözleri algılayan bir program var o mükemmel bugün paylaşırım sizinle

inan0210

Üye
24 Haz 2010
246
0
TurkHackTeam
Teşekkürler Herşey Sizler İcin

Bide Ben Sakallı Fotom Wardı Koydum Actı Sakalları Kestim Gene Actı Program Yüzünün Her Tarafını Tarıyor Emin Olabilirsin...

M

mugair

Ziyaretçi
açarken biostan direk çakar eleman formatı ondan sonra geçmiş olsun yüz tanıma falan kalmaz kardeşim ama biosunu şifrelersen çok daha güvenli olur bence bu olayın diger yüzüydü emege saygı eline saglık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.