Super Slow Motion?

hackberat

Katılımcı Üye
23 Kas 2010
374
0
Video işiyle uğraşıyorum arada slow motion sahneler yapma ihtiyacı duyuyorum ama ben yaptığım da görüntü tıpkı fotoğraf slaytı gibi tek tek ilerliyor yani duraklama yapıyor. Bunun olmaması için super slow motion diye bi olay kullanıldığını biliyorum kimisi bunun için özel kamera kullanıyo kimisi ise gerek duymuyo çünkü edit programlarında bu tarz şeyler bulunmakta ben premier pro cc kullanıyorum orada baya kurcaladım ama super slow motion bulamadım bu olay after effects de var mıdır? yada daha farklı ne tarz programlar önerebilirsiniz?

S C B

Uzman üye
9 Eyl 2012
1,370
0
26
İstanbul
basit yada saçma olucak ama.

Mediaplayer classicin o özelliği ver bi yandanda camstudio gibi yada profesional programlardan biri olan camtasiastudio da kullanarak bir yandan da video yürüyerek istediğin yerdede slow yaparsın ama record edeceğin ekran sadece videonun alanı olsun ki mouse gözükmesin sadece bi fikirdi temel programlarla basit çözüm :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.