Süperonline

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Merhaba arkadşalar içinizde süperonline kullanan var mı geçmeyi düşünüyorum bilgisi olnalar paylaşırsa iyi olr...

Hızı vede paketinizi söylerseniz ona göre değerlendireyim.

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
C:\Windows
Hıc kullanma daha ıyı hızlı mızlı dıyorlar evet hızlı ama cok kotu bence ttnet cek daha ııy kota kullnımını uzat rahatla ben super onlıne aldım pısmanım ama sen bılırsın ben sımdı ttnete gecıyorum :)

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,743
1,504
20 mb fiber net kullanıyorum. ttnet den kat kat iyidir. Apartmanınızda fiber hattı varsa bağlat internet sende. Arada ufak tefek kesilme problemelr oluyor ama 40 yılda 1. Onuda modemin fişini çek tak yap düzeliyor zaten :=) İndirme hızım 6 7 mb filan oluyor bazen 8 e çıktığıda oluyor. Ama bağlatırsan adil kullanım kotanı 50 ye veya 100 gb ye çıkart yoksa çabuk bitiyor adil kullanım kotan sonra 1 mb hızla sürünme :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.