tanışma+hack işlemleri

superhacking

Yeni üye
18 May 2013
28
0
selamın aleyküm.konuyu yanlış yere açtıysam kurura bakmayın.ben aslında geçen sene kayıt oldum ancak kayıt olduktan kısa süre sonra tatile çıktım sonrasında da iş güç derken unuttum.sonra belgeleerimdeki kayıt olduğum sitelerin içindeki bu forum dikkatimi çekti.neyse işte tekrar ve bu sefer aralıksız olarak geldim.Adım Sinan.şimdilik kişisel bilginin bu kadarı yeter heralde :)

sadete geçiyorum:
ben kısa vadeli olarak 2-3 kişinin facebook hesabının hacklenmesini uzun vadeli olarak ta hacker olmayı istiyorum.nasıl eğitim almam ne yapmam gerektiği konusunda bilgilendirirseniz sevinirim...bu arada face msn hack programı olmadığını da biliyorum.msn ye atılan troajn ile bişeyler yapılabildiğini hayırlıyorum..beni aydınlatack birileri çıkarsa sevinirim :)

delivatan

Üye
27 Ocak 2012
149
0
58
tıkla hackırsın f11 bas not yaz
Hacker Typer
ve ve program dılı bılmen gerek
2 dill bence bıllgets8 yasında baslamıs bu ıslere
kız msn heckleme ayana bırsey olunmaz sıkı çalışmak c++ sıkıcı hayta girmeklazım
kalabalık kafa karıstıran ıs hacker çok zekalı değildir normal ve bilinmeyen
veya bıll gates markzuckerberg kı yahudiler nedense
program aramak yerıne bılgı aramak daha faydalı kendı adıma
yanı normal bır hack kendi sistemını yapıyorsa enbaba hackdır
ki parayı mıcrosfolt kaldırıyor
bıll gates hayatına göz geçirderim iy ibir ör

superhacking

Yeni üye
18 May 2013
28
0
tıkla hackırsın f11 bas not yaz
Hacker Typer
ve ve program dılı bılmen gerek
2 dill bence bıllgets8 yasında baslamıs bu ıslere
kız msn heckleme ayana bırsey olunmaz sıkı çalışmak c++ sıkıcı hayta girmeklazım
kalabalık kafa karıstıran ıs hacker çok zekalı değildir normal ve bilinmeyen
veya bıll gates markzuckerberg kı yahudiler nedense
program aramak yerıne bılgı aramak daha faydalı kendı adıma
yanı normal bır hack kendi sistemını yapıyorsa enbaba hackdır
ki parayı mıcrosfolt kaldırıyor
bıll gates hayatına göz geçirderim iy ibir ör

kardeşim saolasın bir şeyler anlatmaya çalışmısın ama anlamadım.yabancı birisin de translete den mi çevirdin anlamadım ki??ayrıca verdiğin hacker typer da ne yapacaz?

superhacking

Yeni üye
18 May 2013
28
0
ya aslında bana öncelikli lazım olan şey bir hacker.öncelikle 3-4 kişinin facesindeki mesajları okumak istiyorum.birisi gönül işi(çok merak edttiğim bir şey), diğeri bir fake hesap.benle konuşuyo ama kim olduğunu söylemiyor deli olcam..bir iki kişi de meraktan diyebiliriz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.