Tatilin son günü sendromu.

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
İnsanın içi sıkılır, boğazı düğümlenir, söylemek istediğini söyleyemez. Kendini tatil imajından okul/iş imajına atamaz. Birşey yapası gelir, yapamaz. Neden böyle bir gün :(

Sizde bu durumla ilgili hislerinizi flood yapmadan yazabilirsiniz arkadaşlar. Yalnız değilsiniz.

BloodWindTR

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,470
4
yeni bir maraton daha.Bu yeni dönemde inşallah herkes için hayırlı olur.
Bu dönem herkes istediğini elde eder.

RedData

Üye
3 Kas 2013
108
0
İzmir
Bendede oluyor ama ben boyle düşünüyorum bu dönem daha sıkı çalışıp daha iyi bi geleceğe adım atıcam diyorum

nicotein25

Uzman üye
14 Nis 2013
1,262
0
aynen ya önceden 1 de 2 de yatardım şimdi saate bakıyorum 10 olmuş bi tuhaf oluyorum ama ilk gün diye böyle , hele bi günler geçsin tamam dır :)

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
Okuldan önce bir de aile kavgası yaşanınca,tadından yenmiyor,psikoloji bozuluyor tabi,piskolojim bozuldu gitmeyeceğim diyince yok öyle yağma,eş.. gibi gideceksin :)

Son düzenleme:

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
Bazen kelimeler boğazında düğümlenir , konuşmak istersin ama konuşamazsın ya hani , onu düşündükçe kalbin küt küt atar ... İşte onun adı Aşk değil Tatilin son günü sendromu.

JackSprow

Uzman üye
21 Tem 2013
1,566
0
Komsu Sitedn
o gece küfürler eşliğinde yatılır, sabah yine küfürler eşliğinde kalkılır ama kahvaltıdan sonra her şey normale döner. bir şey yokmuş gibi gidilir işe/okula. :trl :trl

safa1998

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
630
0
Kayseri
Sabri reyis o golü atmayacaktı.

Usta erken yatayım dedim saat 2 de kalktım.10 da uyumuştum 4 saatlik uykuyla artık yarın okulda ne yaparım bilmiyorum.Çok zor oluyor 15 gün yatınca.Hem okul hem dershane haftanın 7 günü doluyum bide ben.Size gene hafta sonu var.Benimle aynı durumda olan kardeşlerim için söylemiyorum bunu tabi :)

Toplanın ağlayalım...

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
eNZn0O.jpg

CaDaBRa

Kıdemli Üye
16 Ara 2012
2,139
0
malatya
Nedir bu okul derdi yaw.Herkes böyle düşünüyor ama okulun değerini bilin çevremde okulu bırakmış arkadaşlarım var hepsi çok pişman :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.