Tatlı Bir Yanlışlık: Instagram Takipçi

today23

Üye
19 Eki 2014
164
0
Valhalla
Yakın zamanda Instagram takipçisi satın aldım ve hatta dolandırıldığımı düşündüğüm için bir konu da açmıştım.

Dolandırıldım mı? 10TL ye 7000 Takipçi

Siteye 10.50 TL ekleyip 7000 takipçi alacaktım ancak sitede bug olmuş ve ben o bahsettiğim konuyu açtım.

10.50TL Ödeme Kanıtı:

3E1YZj.png

Daha sonra tekrar tekrar denemeye devam ettim bir süre sonra "Takipçi Gönderimi Şuanda Kapalıdır" diye bir uyarı geldi. Ben o anda bakiyeme baktım ve 36 TL var :puah :puah

Sadece 7000 takipçi alabileceğim bakiyem bir anda 25000 takipçiye dönmüştü :yaho1 . Ve Takipçilerimi çektim.

gO4ZJL.png

Hala 6 TL gibi bir bakiyem var :puah

burocan81

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
640
0
banada böyle 10 tl 125 tl olmuştu :D Hala da bakiyem kalmış.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.