TC Kimlik No. Bulma Programı

SPaRoWX

Üye
14 Ağu 2008
61
0
programın işlevi: siz tc nizin 9 numarasını yazıyorsunuz 10 ve 11 i program söylüyor.
Amaç : tanıklarınıza şaka yapmak 9 numarasını söyle 10 la 11 i ben bilirim şeklinde :)
Program tamamen bana aittir.
Her forumda farklı nick kulandığım için gerçek adımı yazmayı tercih ettim.

Virüs Total

link : Tc Kimlik No Bulucu.exe

b4gms.jpg

622446_4435432447629_660034989_o.jpg

SPaRoWX

Üye
14 Ağu 2008
61
0
sen de ilk 10 u ondan sonra 11 i bul ztn imkansız 10 u bulmadan 11 i bulması :D

By habipsana

Katılımcı Üye
3 Ağu 2012
920
0
ama mesela şey yapabilirsin 11 i bula basınca ilk 10u bula basıcak sonra 11 i bula basıcak ;)

SPaRoWX

Üye
14 Ağu 2008
61
0
biraz gereksiz olmadımı? 9 rakamı yazdıktan sonra zaten bilirsin

ne alakası var kardeşim bilme ihtimalin 9/1 yaklaşık %5 ihtimalle nasıl zaten bilmiş oluyosun hatta %5 imkanız gibi bi şey

şaçma programlar yapmayın lütfen ne işine yarıyacak bu program ????

şaka amaçlı kardeşim işe yarar bulmadıysan başlığı görünce okuma konuyu silah zoruya girdirmiyoruz konuya

Son düzenleme:

Docok

Özel Üye
3 Haz 2011
2,680
22
KKTC, Lapta
kardeşim bak adam kimliginin 9 numarasını bilip girebiliyorsa büyük ihtimal son 2 numarasınıda bilir bi zahmet

SPaRoWX

Üye
14 Ağu 2008
61
0
kardeşim bak adam kimliginin 9 numarasını bilip girebiliyorsa büyük ihtimal son 2 numarasınıda bilir bi zahmet

insan bi konuyu okur da yorum yazar sorun son 2 nurmarasını unutması değil başka birinin son 2 numarasını bulması. (şaka amaçlı arkadaşına fln yapman için. )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.