Tc kimlik no ile neler yapılabilir

Sephirot1403

Katılımcı Üye
15 Eki 2010
852
0
İstanbul
arkadaşlar birisi benim tc kimlik no mu ve doğum tarihimi bilse adıma banka hesabı felan açabilir mi

Not : Gerçekten bilgi sahibi olanlar yazsın lütfen eğer bilgi sahibi değilseniz yazmayın

Urbesterx

Üye
2 Ocak 2015
110
0
34
istanbul
Bırak yapsın hatta yapması için dua et,

sonra bir mahkeme bir tazminat davası torunlarının torunlarını yaşatırsın...

Sephirot1403

Katılımcı Üye
15 Eki 2010
852
0
İstanbul
ya kardeş ben bi eve ders çalışmaya gidiyodum ( her hafta) arkadaşlarla orada abiler yardım ediyo ders anlatıyo ama biz genellikle orda tek başımıza duruyoruz bide içeride türkmen var bana dedi ki tc kimlik ve doğum t. verirmisin dedi çünki kira yatırcam dedi beni kabul etmiyorlar dedi bende tamam dedim. sonra arkadaş birşeyler söyledi bende korktum ama şaka yaptığını söledi sonradan ama benim içimde kaldı birşey yapamaz dimi arkadaşlar

Son düzenleme:

Urbesterx

Üye
2 Ocak 2015
110
0
34
istanbul
yok bir şey yapamaz da

sen yinede korkma aksine sevin şayet gerçekten yapabilirse, iliğine kadar sömürürsün bir tazminat davası ile...

'DECCAL

Katılımcı Üye
18 May 2014
945
0
Hiç bir şey yapamazlar. Sen merak etme o devir geride kaldı yoksa şimdi T.C Kimlik Numarası öğrenmek kadar kolay birşey yok

muhendisbey

Katılımcı Üye
29 Eyl 2013
290
0
arkadaşlar birisi benim tc kimlik no mu ve doğum tarihimi bilse adıma banka hesabı felan açabilir mi

Not : Gerçekten bilgi sahibi olanlar yazsın lütfen eğer bilgi sahibi değilseniz yazmayın

Açıkçası şöyle söylemek lazım ilk önce banka hesabı açmak için geçen süreci anlatayım 5 - 10 sayfalık bir sözleşmeye imza atarsın, sonra 2 tarafı boş imza kagıdı getirirler kullanacagın imzayı oraya 2 defa atarsın sonra kimliğinin fotokopisini çekerler daha sonrada her imza attıgın belgeyi merkeze fax çekerler hesabın daha sonra aktif edilip kartın gelir.

Açıkcası ellerinde kimliğin olmadan ve işbirlikçi bir bankacıları olmadan hiçbirşey yapamazlar.

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
Kardeş korkacak birşey yok, tazminat davası açıp zengin olmazsın belki ama o cesını çeker sen de kurtulursun ve kşmse böyle şeylere cesaret edemez meraklanma çünkü artık telefon numarasından sahibini bulmak vs herşey kolaylaştı bu yüzden öyle kolay bi şekilde senin adına herhangi bir işlem yapamazlar. en fazla ttnet vitamin tarzı sitelere üye olur :D

neoplan37

Uzman üye
26 Şub 2014
1,696
1
C://
hiç kimse kimsenin üzerinden hesap açamaz emin olabilirsin,(bankada sahtekar bir tanıdıgı yoksa tabii)

Cloud Ra

Üye
31 Ara 2014
200
0
İstanbul
bankaya gitmeden banka hesap açamaz :) en fazla yapacagi şey şu t.c kimlik numarası ile üye olunan yerlere üye olur okadar onlar eskidendi yok efendim t.c kimlik no ile şirket açmak v.s

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.