Teamspeak 3 Hack

veresbit33

Üye
10 Nis 2013
52
0
Herkeze Merhaba Ben Veresbit33 Simdi Bazı Arkadaslar Arıo Bulamıo Bu yuzden Umutları Gıdıo Bu yuzden Kendı Programımı Yazdım Bende İlk Once Saldırı Yapacanız Ip Cht Port Scanner İle Taratın Sonra Acık Olan Portu Ddos tht kam kam dos ıle saldırı yapın zaten kapanır ts ama Bole Bılgısayarınız Dusukse Bıse Olmaz Kendı Bılgısayarınıza Olur Bu yuzden Bılgısayarınızın Yuksek Olması Lazım Haberınız Olsun Linkler
Cht Port Scanner: Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam
Kam Kam Tht Dos: Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam
A Bi arada Kam KJAm Tht Dosu Acarken Mswicnsk.org Hatası Verise Onuda Googleye Mswicsk. org İndir Yazın İndirin C Windows System 32 İcine Atın Kulanın
Bİ TESEKURU ESİRGEMEYİN TABİ PROGRAM BENIM KENDI YAZIMIMDI İYİ GUNLER
Bİ TESEKURU COK GOREN HIC INDIRMESIN

Son düzenleme:

dArkschenz

Yeni üye
27 Eki 2012
18
0
Teamspeak 3 Hack yapamazsınız... Anca Yatqa ile giriş yaparsınız fakat Guest Server Admin Acıksa öyle ts3 ü patlatırsınız iyi forumlar..

heks

Yeni üye
30 Kas 2011
29
0
KKTC
abicim benim porogramlarımın paneli var her ***ü kalkan kullanamaz Adım berat yılmaz adam ol öle gel adam sayıp verdiğim birisindir oç çıkmıssın :D :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.