Tek bir link ile kalıcı konum bulma ?

Axuila

Üye
26 Kas 2020
117
19
beyler tek bir linke tıklatarak konum bulabilir miyim ? yani bir link atacam ve karşı taraf tıkladığı an konumuna erişmek istiyorum ama kalıcı bir şekilde artık hep konumunu görmek istiyorum böyle bir şey yapabilir miyim ?

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
1
443
beyler tek bir linke tıklatarak konum bulabilir miyim ? yani bir link atacam ve karşı taraf tıkladığı an konumuna erişmek istiyorum ama kalıcı bir şekilde artık hep konumunu görmek istiyorum böyle bir şey yapabilir miyim ?
Hocam tam konum gösterirmi bilmem ama ip logger ile yapılabilir ;
Aşşağı kaydırıp konum izleyicisi>daha fazla detay> basarak yapılabilir hocam
Ve konum kalıcı olmaz diye biliyorum ama yinede bir denene bilir gibi.

katherine7

Yeni üye
24 Eki 2023
38
13
.

işe yaradı:))

Son düzenleme:

Axuila

Üye
26 Kas 2020
117
19
siteye girmiyor hocam

36°54'24.4"N 30°41'43.3"E​

nasıl yaptınız bahseder misiniz

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,484
46
1,049
Arkana bak

İşe yaramaz çünkü böyle birşey yoktur. En fazla iplogger ile ip i ogrenirsin fakat bu ip doğru olmayabilir. İp i daha iyi anlaman için şu konuyu bırakayım;
Konum bulma fln ancak filmlerde veya rüyalarda olur. O şey linkle fln olmaz, yapamazsın.
Hocam wormgpt ye sordum klasik şeyler söyledi rat phishing ve sosyal mühendislik filan dedi biraz daha araştırayım döneceğim
Phishing ile sosyal mühendislik aynı şey zaten.

Axuila

Üye
26 Kas 2020
117
19
İşe yaramaz çünkü böyle birşey yoktur. En fazla iplogger ile ip i ogrenirsin fakat bu ip doğru olmayabilir. İp i daha iyi anlaman için şu konuyu bırakayım;

Konum bulma fln ancak filmlerde veya rüyalarda olur. O şey linkle fln olmaz, yapamazsın.

Phishing ile sosyal mühendislik aynı şey zaten.
Ya öyle bir devirdeyiz ki mümkün olabileceğini düşünüyorum

Ktanem

Yeni üye
30 Eyl 2017
5
1
denendi :) adres tam

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,321
120
4,777
IP önerileri ile pek bir şey elde edemezsiniz, IP kalıcı değil ki kalıcı sonuç versin. Anca o an ki konumuna yakın bir sonuç döndürür, o da biraz şansa kalıyor. İzmir'deki birisi, İstanbul'da gözükebiliyor mesela..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.