Tekrardan Aranızdayım / EmreDont Hepsi PAket Hakkında

Thektonic

Üye
23 Tem 2014
103
0
Hacker
Evet Arkadaşlar Ben EmreDont Tekrardan Aranıza Döndüm

Merhaba Arkadaşlar Aklıma Güzel Bir Proje Geldi Faaliyete Geçireyim Dedim Projemin Adı EmreDont Hepsi Paket Peki Bu Programın İşlevi Ney Nasıl Çalışır İçinde Ne Var

Programda Şimdilik 2 Adet Program Olucaktır

Bunlardan biri Sistem Dosya Trafiğinizi Ölçen Bir Program

Diğeri İse Key Programı İstediğiniz Oyuna Key BulaBilceksiniz

Peki Program Sadece Bunulamı Sınırlı Hayır Tabikide Programa Katkıda Bulunmak İsteyen Arkadaşlarımız İçin Bağış Butonu Abone Olma Butonu Ve Hediye Çeki Kazanma Butonu Koyacağız Ki Hem Siz Hemde Biz Gülelim Tabi İsteyenler Bağışta Buluna Bilir Miktarı Önemli Değildir

2. Versiyonda Gelicekler

Yine Aynı Devam Edicek Önceki 2 Program Gene Olucaktır

1. Olarak Premium Ve Keyli Giriş Sistemi Yapılcaktır

2. Olarak Chat Paneli Eklenecek

3 Olarak Ddos Paneli Eklenecektir

4. Olarak Ping Paneli Eklenecektir

3. Versiyonda Gelicekler

Yine Aynı Devam Edicek Önceki 2 Program Gene Olucaktır

1. Olarak Premium Ve Keyli Giriş Sistemi Yapılcaktır

2. Olarak Chat Paneli Eklenecek

3 Olarak Ddos Paneli Eklenecektir

4. Olarak Ping Paneli Eklenecektir

5. Olarak Yazılımcı İle İletişim Paneli Geliştirilecek Ve Eklenecektir

3. Versiyonda Ekliceklerimi Tam Düşünmedim Ama Programa İlgi Ne Kadar Olursa Ona Göre Eklemeler Olucaktır

Ayrıca Fikirlerinizide Programa Ekliye Bilirim Varsa

Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.