telefon alacağım yardım edin lütfen m5 mi gm 5 plus mu telefon alacağım yardım edin lütfen m5 mi gm 5 plus mu

calcuster

Katılımcı Üye
12 May 2013
320
0
arkadaşlar m5 alacağım yarın önerirmisiniz türk telekomdan alacağım güncellemeye fazla bakmam eski telefonum gm discovery di stabil olması ve kronik sorunları konusunda biraz tereddütte kaldım fazla telefon değiştiremem açıkçası
ya m5 yada gm5 plus alacağım kullananlar lütfen yorum yapsınlar

rightime

Üye
20 Kas 2015
200
0
İkiside güzel telefon sana gm5 plus alman ben kullandım bazı insanlar da şans işi olduğu için telefonun sıkıntısı çıkabiliyor yani okuduğum kadarıyla öyle. Sen kendine göre karar ver büyük teelfon mu istersin yoksa daha küçük mü benim için mesela 5.5 inç ideal ama bazısı da 5 inç den büyük olsun istemiyor kimisi full hd kimisi hd ekran seviyor tamamen sana kalmış bir tercih kendi isteklerin doğrultusunda seç birtane hepsi özellik olarak aşağı yukarı aynı zeten

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.