Telefon almayı düşünüyorum ancak . . .

Redanort

Üye
24 Şub 2014
118
0
Öncelikle hayırlı akşamlar iyi forumlar . . . Ben bu aralar dokunmatik telefon almayı düşünüyorum. Max bütçe 750 lira. Buna göre bir telefon önerebilecek varmı ? Aslında benim aklımda discovery 2 vardı hem pil'i yüksek, ekranı 5 inç , hemde çekirdek sayısı fazla ama şu anda s3mini'ye doğru yönelmiş durumdayım. Her ne kadar ekranı küçük , pil'i kötü olsada :( sizden son tavsiye almak istiyorum beyler buyrun . . .

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,866
Discovery sistemsel olarak kaliteli ancak şarj girişi kırılması , batarya ölmesi gibi sorunları bitmek bilmiyor s3mini sağlam telefon (ömür açısından) fakat onunda piyasası geçti bence biraz daha dişini sık 200-300 tl daha koyup daha iyi birşey al

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Aşağıda belirttiklerimi önerebilirim.

Samsung Galaxy Wın - 699,00 TL ( 4 Çekirdekli )

Samsung Galaxy Grand Neo - 699,00 TL

Sony Xperia L - 599,00 TL

Asus Zenfone 5 - 699,00 TL

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.