Telefon ile Wifi Şifresi Kırma

col543

Üye
24 May 2013
165
0
30
C://
USTALAR ÇEVREMDE DUYUM ALDIM TELEFONDA WİFİ ŞİFRE KIRMA PROGRAMI İLE İSTEDİĞİ WİFİ Yİ KIRIYORMUŞLAR, BENİM WİFİ YE GİRMİŞLERMİ NASIL ANLARIM VEYA VARMI GERÇEKTEN ÖYLE BİŞEY, :RpS_mad: LÜTFEN YARDIM EDİN.BEN ARAŞTIRDIM BULAMADIM ONLAR NASIL YAPIYOR.PROFESYONELDE DEĞİLLER,PC DEN GRAM ANLAMIYORLAR.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kadirtas1

Yeni üye
21 Kas 2015
11
0
bunu yapmaları için öncelikle telefonları rootlu olması gerekir ve evet 1 . 2 program sayesinde wifi'ni hacleyebilirler bunu modem ara yüzünden görebilirsin tam olarak kaç kişinin girdiğini ve ip adreslerini

fcengiz611

Üye
6 Eki 2009
199
0
USTALAR ÇEVREMDE DUYUM ALDIM TELEFONDA WİFİ ŞİFRE KIRMA PROGRAMI İLE İSTEDİĞİ WİFİ Yİ KIRIYORMUŞLAR, BENİM WİFİ YE GİRMİŞLERMİ NASIL ANLARIM VEYA VARMI GERÇEKTEN ÖYLE BİŞEY, :RpS_mad: LÜTFEN YARDIM EDİN.BEN ARAŞTIRDIM BULAMADIM ONLAR NASIL YAPIYOR.PROFESYONELDE DEĞİLLER,PC DEN GRAM ANLAMIYORLAR.

istedikleri wifiyi kıramazlar wps açıklı olan bazı modemlerin wifilerini kırabılıyorsun.
modem arayüzünden wifine bağlı olanları görebilirsin yada wifi guard diye program onu pcye kurup kim wifine bağlı görebilirsin.
telefonda kullanılan wifi hack programları androdumper ve wpa wps tester diye program var onlar bazılarını kırabılıyorsun ama cıhaz rotlu olması gerek:RpS_thumbsup:

EyPo

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
358
1
İstanbul
İstediği wi-fi kiramazlar. Wifinin güvenlik sistemine gore değişir. WPS, WEP, WPA2, WPA PSK gibi güvenlik çeşitleri vardır. Sizinkisi kolay türden olduğu için kırılması kolay olmuştur.

Modem arayüzünden giriş yapanları tespit edebilir. Mac adreslerini ogrenebilir, eğer modemin öyle bir özelliği varsa mac adresine gore engelleme yapabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.