Telefon kulaklığımı pc'de kullanmak istiyorum?

SagopaKajmer Kolera

Katılımcı Üye
3 Nis 2012
738
1
Nereye..
Beyler normal telefonumun kulaklığı var, haliyle mikrofonu da var. BEn şimdi bunu laptopa takınca laptop bunu jak girişi yapıldı diyo kulaklık olarak kullanabiliyom ama kayıt aygıtlarında görmüyor. Tek mikrofon görüyo o da kendi şeyi. Napıcam taktik verin, kulaklık girişine takıyorum öyle oluyo, mikrofonda da aynısı oluyo ama kulaklıktan gelmiyo ses ve kulaklığın mikrofonundan da gitmiyo

28 May 2013
100
0
# T.C. # cCc
kardeşim ikisine beraber kullanamassın. ya mikrofon olarak kullanıcaksın yada kulaklık olarak. bilgisayar için olan kulaklıklarda hoparlör usb sayesinde alıyor microfonuda jaka takıyosun. muhtemelen 2 fonksiyonuda aynı anda kullanamassın. farklı bi yöntem varsa eğer onu bilmiyorum :)

Deranged

Uzman üye
3 Ara 2015
1,020
0
İstanbul
kardeşim o telefon kulaklıgındakı uc ta 4 5 tane kablo var onları ayırman gerekıcek cunku pc de 2 ayrı yere takılıyor onlar yanı kulaklıgın ucundan parcalayıp tekrar bırlestırmen gerekıcek paarcalayınca haporlor ve mıkrofonu ayırıp farklı uclar yapıcaksın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.