Telefon Önerisi

kobrasnake

Katılımcı Üye
6 Eyl 2010
504
0
Selam Arkadaşlar. Telefon almayı düşünüyorum. Ama galaxy ace mi ,galaxy wonder mı alacağıma kadar veremedim. Bütçe olarak 500-650 TL. Veya başka önerebileceğiniz telefon varsa yazabilirsiniz ?

Bide Arkadaşlar vodafone nin yaptığı samsung galaxy s3 kampyansı var. Ölede almak istiyorum.Ama ayriyeden tarifene çok bindiriyorlarmış. Alan arkadaşlar varmı?

56frkn56

Üye
1 Şub 2013
88
0
kardeim sana şunu söliim 3 yıldır androidle ilgileniyorum ve kimseye ace tavsiye etmem 3-4 aydan sonra mahvoluyo telefon wonderı açıkçası çok bilmiom bir s3 kullanıcısıyım eğer çok bindirmiyorlarsa tarifene kesinlikle al derim

kobrasnake

Katılımcı Üye
6 Eyl 2010
504
0
Şimdi tarifen 20 TL diyelim.Galaxy s3 içinde 40 TL vercez. Ayriyeten faturana 80 90 TL daha bindiyorlarmış.140 150 TL geliyormuş toplam.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.