Telefon Seçimi Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Selamün aleyküm değerli THT ailesi ..
Telefon seçimi için siz değerli dostların yorumlarını almak istiyorum. Şu an kullanmakta olduğum telefon marka ve modeli LG G2 ancak bu telefonda sarı ekran sorunu çıktı. Bir kaç yerde araştırdım işlemcisinde soğutucu olmamasından ve fazla ısıdan kaynaklandığını yazmışlar. Ekranı komple olarak bir kere değiştirdim. Bir kaç ay sonra yine aynı sorunla karşılaştım ve bundan mütevellit telefonumu değiştirmeye karar verdim. Şu an için Galaxy S8 modeline bir baktım ancak bazı yorumları okuduğumda bu telefonda da kırmızı ekran ve hoparlör problemi olduğu yazılmış bir çok kişi tarafından bu konunun gerçekliği nedir :( aynı değerde önerebileceğiniz bir telefon modeli var mı ? Simdiden teşekkürler hepinize :)

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Galaxy S8 alabilecek paran varsa demek ki bütçe bayağı büyük. İnternet'te "best" "phones" "in 2018" gibisine kelimeler aratarak güzel listeler bulabilirsiniz.

M R X

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
910
9
<CMD>
iOS kullanmayı düşündünüz mü?

Moderatör tarafında düzenlendi:

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Selamün aleyküm değerli THT ailesi ..
Telefon seçimi için siz değerli dostların yorumlarını almak istiyorum. Şu an kullanmakta olduğum telefon marka ve modeli LG G2 ancak bu telefonda sarı ekran sorunu çıktı. Bir kaç yerde araştırdım işlemcisinde soğutucu olmamasından ve fazla ısıdan kaynaklandığını yazmışlar. Ekranı komple olarak bir kere değiştirdim. Bir kaç ay sonra yine aynı sorunla karşılaştım ve bundan mütevellit telefonumu değiştirmeye karar verdim. Şu an için Galaxy S8 modeline bir baktım ancak bazı yorumları okuduğumda bu telefonda da kırmızı ekran ve hoparlör problemi olduğu yazılmış bir çok kişi tarafından bu konunun gerçekliği nedir :( aynı değerde önerebileceğiniz bir telefon modeli var mı ? Simdiden teşekkürler hepinize :)
hocam sana kesinlikle tavsiyem Asus Zenfone Max Pro M1 olur haftaya veya bu hafta sonu satışa çıkacak ürün bin tl civarı söyleniyor fiyatı ben de geçen hafta Lenovo k6 note aldım almasam kesinlikle bu telefonu alırdım
Özelliklerine bakmak isteyen olur belki ; https://www.epey.com/akilli-telefonlar/asus-zenfone-max-pro-m1-64gb.html

Son düzenleme:

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Hocam anladım velakin ben telefona bir kere para vermek istiyorum G2 modelini tam 4 sene kullandım.. O yüzden kaliteli bir telefon bakıyorum. Samsung Galaxy S6 modelini bayağı methettiler ancak bu kırmızı ekran ve hoparlör sıkıntısı canımı sıktı :/ IOS ise hiç kullanmadım

Greendex

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
752
3
Galaxy S8'de çoğu kişide Amoled Yanığı dediğimiz bir ekran problemi var. Ve tavsiye etmem. O kadar paranız var ise iPhone 7, 7 Plus, 8, 8 Plus öneririm.

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Galaxy S8'de çoğu kişide Amoled Yanığı dediğimiz bir ekran problemi var. Ve tavsiye etmem. O kadar paranız var ise iPhone 7, 7 Plus, 8, 8 Plus öneririm.

Simdiye kadar hiç IOS kullanmadım yaa alışabilir miyim hiç bilmiyorum. Çok güvenlikli diyorlar bir müzik atıcam resim paylaşımı filanda sıkıntı yaşamam değil mi :(
Peki bu amoled yanığı dediğimiz olay tüm amoled ekranlarda olamaz mı ? Sadece samsunga özgü bir sorun mu ?

Son düzenleme:

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Peki değerli arkadaşlar Huawei markası ve HTC U11 modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz performans,müzik,fotoğraf çekimi hakkında ? Kullanan veya kullanmış olanlar var mı bu modelleri S8'den vazgeçtim gibiyim yaa :/

BAMSIBEY

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
547
2
root@Yakuza
çok yakın arkadaşım s7 edge kullanıyo ben hayatımda bu kadar keyif veren güzel ve kaliteli fotoğraf çeken telefon görmemiştim (fiyat-performans için fotoğraf) elini tutuştu kavrayışı falan harika özelliklerini söylememe bile gerek yok istersen bi bakın derim

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
çok yakın arkadaşım s7 edge kullanıyo ben hayatımda bu kadar keyif veren güzel ve kaliteli fotoğraf çeken telefon görmemiştim (fiyat-performans için fotoğraf) elini tutuştu kavrayışı falan harika özelliklerini söylememe bile gerek yok istersen bi bakın derim

Bi göz gezdireyim sagolun :)

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Arkadaşlar hayırlı günler iyi forumlar tekrardan..
Telefon seçimlerinizi değerlendirdim ancak hala tam şunu alayım dediğim telefonu bulamadım bir kaç yerden araştırdım telefonlardaki problemleri çoğu problemli :( S8 almayı düşünüyordum lanet amoled yanığı ve hoparlör sıkıntısından vazgeçtim. htc u11 modeline baktım türkiye satışı yok nasıl işse ithalat garantili var ona da güvenemedim malesef..LG G6 modelini inceledim onda da bir artı göremedim kullanmakta olduğum LG G2 modelinin ekran filmi yandı işlemcisinde soğutucu mu yokmuş bu modellerin oyle bir seyler soylediler. Ekranı değiştirdim komple yine aynı yanıklar oluştu.O yüzden LG ' ye sıcak bakmıyorum. Huawei Mate10 modelini ise hiç kullanmadım açıkçası tereddütlerim var özellikleri güzel aslında ancak Kirin 659 işlemcisi nasıldır onu bilmiyorum şu an snapdragon diyor çoğu bilirkişiler başka da bir şey demiyorlar. Lütfen beni bu dertten kurtarın artık... :(:(

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,263
148
93
root@kali:~#
dostum şu dönemde alınabilecek en iyi cihaz xiaominin üst segment cihazlarıdır. En performanslı sistem xiaomide. Tabi donanımın kalitesi de bir başka. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.