Yazılım | Programlama telefon teknık servıs programı nasıl cracklenir

cucuk

Yeni üye
9 Ağu 2007
45
0
ustadlar kolay gelsın oncelıkle
ben telefon tamırcısıyım benım ısıme yarar bı program var
telefon kayıtlarını tutmak ıcın oldukca ıse yarıyor 10 yıl once parayla satın almıstım
suan baska bır fırmada ıse basladım bana o program lazım
ınternet sıtesı var programın yalnız son 6 senedır hıc gelısme olmamıs ıletısım bolumunden defalarca mesaj attım gerı donus olmadı
daha oncelerı bır cok program satın aldım ama en stabıl calısan bu program parasının hakkını verıyor
bu programı cracklama sansım varmı
nasıl yapabılırız

Moderatör tarafında düzenlendi:

cucuk

Yeni üye
9 Ağu 2007
45
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.