telefonu root attım ama . . .

Redanort

Üye
24 Şub 2014
118
0
arkadaşlar benim vodafone 858 smart telefon var . garanti süresi çoktan doldu bende gereksiz uygulamalari kaldırmak için root attım ama yine de hala gereksiz gördüğüm uygulamalari kaldıramiyorum.

musti14521

Katılımcı Üye
24 Eki 2014
404
0
izmir
yada kardeş sen bunu şöyle yapabilirsin google playdan superuser i yada super su uygulamasını indir güncellemesi varsa yap root browser adlı doyayı indir ve ardından onunda güncellemesi olucak onuda yap bittikten sonra güncellemeler root browser dan system adlı klasör olucak alt taraflarda ona gir app kısmından adını ve resmini hatırladığın dosyaları istemediğin sistem dosyaları yani onları üstüne basılı tut ve delete de root erişim hakkına izin ver DİKKAT ET YANLIŞ APP SİLME BAŞINA İŞ AÇMA

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Arkadaş yukarıda anlatmış orayı tekrar açıklamıyorum fakat dosyaları sildiğin zaman, problem çıkmaması için ilk olarak görev yöneticisinden durdurmaya zorla eğer sistemde problem oluyorsa onu silme yok problem olmuyorsa silebilirsin. Eğer ki problem olursa durdurunca telefonu kapat aç yap

Redanort

Üye
24 Şub 2014
118
0
System uygulamalarini kaldirmak istiyorsan google play den system app mover indir

demedim hatta yanında da bir uygulama indirdi fakat başarısız ︶︿︶

yada kardeş sen bunu şöyle yapabilirsin google playdan superuser i yada super su uygulamasını indir güncellemesi varsa yap root browser adlı doyayı indir ve ardından onunda güncellemesi olucak onuda yap bittikten sonra güncellemeler root browser dan system adlı klasör olucak alt taraflarda ona gir app kısmından adını ve resmini hatırladığın dosyaları istemediğin sistem dosyaları yani onları üstüne basılı tut ve delete de root erişim hakkına izin ver DİKKAT ET YANLIŞ APP SİLME BAŞINA İŞ AÇMA

yarın ilk İş demeyeceğim

Arkadaş yukarıda anlatmış orayı tekrar açıklamıyorum fakat dosyaları sildiğin zaman, problem çıkmaması için ilk olarak görev yöneticisinden durdurmaya zorla eğer sistemde problem oluyorsa onu silme yok problem olmuyorsa silebilirsin. Eğer ki problem olursa durdurunca telefonu kapat aç yap

katkınız dan dolayi teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.