Telefonumdaki video başka durumda paylaşılmış, bu nasıl olabilir?

Jokerrs

Yeni üye
27 Ocak 2019
40
0
Arkadaşlar benim telefonumda olan bir videoyu daha ben whatsapp duruma atmadan benim eşim nasıl oluyorda kendi durumunda paylaşabiliyor acaba bilgisi olan yazabilirmi acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:

xhasanbaris

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
251
2
Cevap: Whatsapp

Öncelikle merhaba abiciğim. Büyük ihtimal senin telefonundan kendine göndermiş olabilir videoyu ya da googledriveda o video direk yedeklenenler arasına girdiyse ve senin gmail hesabın ondaysa ona direk düşmüş olabilir video bundan başka bir ihtimal olamaz gibi...

Jokerrs

Yeni üye
27 Ocak 2019
40
0
Ortak kullandığınız gmail varsa driver otomatik telefonundan çekiyordur oradan da diğer cihaz istediği gibi indirebilir

Ortak kullandığımız bir gmail yok üstelik bu video bana whatsapp üzerinden mesaj olarak 2 tane video geldi ben birini attım ve diğerini izlemeden sildim ikisinide ve daha sonra gördüm ki 2 videoyuda durum olarak yapmıştı ben bunu nasıl yaptığını merak ediyorum

Bluetooth ile atmıştır.

Telefonuma erişimi olmadan alma ihtimali yok heralde

Moderatör tarafında düzenlendi:

SiyahYunus

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
560
2
Senin telefonuna erişimi yoksa malesef yapamaz, bu durumda sana atılan video ona da atılmış olabilir, ortak kullandığınız bir hesap yok ise tek mantıklı yol bu oluyor. ama telefonuna erişimi olup olmadığını tekrar gözden geçir derim. olabilecek olasılıkları bi düşün. iyi forumlar dilerim.

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
Jokerrs
yukardaki mesajların hepsine katılıyorum
1 ortak gmail kullanmışınızdır, google drive google fotograflar yedekler
2 blututh ile aktarmıştır
3 gelir gelmez aynı videoyu kendine iletip mesajı silmiştir
4 ortak arkadaş eş dost akraba , aynı videoyu ona atmıştır
5 sen telefondan silsende telefon whatsap genelde bitane klasörde yedekliyor , sen fotograflar yada whatsaptan sildim zannettiğin fotoları ordan almıştır
6 aynısı geçen başıma geldi ben sildiğim foto video , tüm hepsi yedeklenmiş google drive yedekleme kapalı olduğu halde , telefona format atacaktım , içinde bugune kadar gelen mesaj olsun ve foto video durumlar hepsini yedeklemiş ve 10 binden fazla video foto vardı yuh dedim, 10 gb üstü , pc aldım öyle formatladım telefonu, yada telefonlara veri kurtarma programı ile kurtarmış olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.