Teog Yardım !!!

WebLocker

Üye
24 Haz 2014
114
0
Konya
merhaba kardeşlerim ben lise 1'e geçtim şimdi beni taa konyanın öbürü ucundaki imam hatibe attı nakil işlemi yaptrıdım bir anadolu lisesine şimdi 3.nakil işlemleri açıklancak bugün 1-2 saat sonra bu okulda 2. nakil işlemlerri bittikten sonra 3 boş görüküyordu sonra mesela bu okuldan bu hafta 30 kişi gitse ben alınırmıyım yani 3 kişi mi alıyolar 33 kişi mi sorum bu ?

CyBerStar

Katılımcı Üye
19 Nis 2014
751
0
404.php
Okulun kontenjanı örneğin 30 diyelim ancak 27 kişi girmiş 3 kişilik açık var nakil başvuranlardan puanı en iyi 3 kişiyi alıyolar bildiğim kadarıyla tam emin değilim.

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
3 kişi alıyorlar bidahaki hafta o okuldan giden kişi kadar alıyorlar
Bende
10 kişi kontenjanla 425le aldı lise 422 yim bn deniyorum inşallah 2mizde gireriz

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
Kontenjanlar ne kadar boşalırsa o kadar öğrenci girer diye biliyorum. Her sistemde böyledir. Allah yolunu açık etsin kardeşim umarım iyi yerlere geleceksin. Olmazsa da kısmet de hem belki böylesi daha iyidir ;)

WebLocker

Üye
24 Haz 2014
114
0
Konya

WebLocker

Üye
24 Haz 2014
114
0
Konya
Orada öğrenci yurdunda veya kiralık evde kalsana kardeşim :) Koskocaman adam olmuşsun. Yani oradan başka yere gidemiyorsan ve maddi durumunuz müsaitse mecbur ev tutacaksınız :)
ev tutma kira ödeme durumumuz yok babamın yüklü miktarda borcu var ve bende destek çıkıyorum internetten para kazanarak yani gidemeyeceğim okul yok değil imam hatip var bi tane olmassa oraya gidicem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.