TH3 / Serverinizi Yüzlerce Kişiye Yedirin !

oguz_1031

Katılımcı Üye
5 Ağu 2008
574
0
Merhaba Değerli THT Üyeleri,

Arkadaşlar Öncellikle Şunu Anlatıyım : Resimleri İmageshack Silmiş Yenilerini Paylaşıcam En Kısa Zamanda. Ve idda Ediyorum Bunu Yemiyecek İnsan Yoktur :) Heleki Daha'da Geliştirilirse.

Bu Paylaşımımda Sizlere Nasıl Facebook’da Uygulama Yapacağınızı Veya Serverexe (Trojan’ınızı) Bir Sürü Kişiye Yedirmenizi Göstereceğim

- Başlıyalım

1.Bu Adrese Girelim

Log in | Facebook

Girdik Sağ Taraf’ta " + Set Up New App "

Uygulamasını Tıklıyalım

Böyle Bir Hata İle Karşı Karşıya Gelebilirsiniz

"Bu eylemi gerçekleştirebilmek için hesabınızın doğrulanmış olması gerekmektedir Lütfen cep telefonu ya da kredi Kartı numaranızı ekleyerek hesabınızı doğrulayın"

Bu Hatayı Aldıysanız Telefon Numaranızı Yazarak Onay Kodu İle Facebook Hesabınızı Onaylatın

Şimdi Uygulama Adımızı Yazdık Katılıyorum Seçeneğini Tıkladık

Şimdi İse Çıkan Ekran’da Dilimizi Türkçe Yapalım Tanım Felan Eklemek İsterseniz Ekleyip "Değişiklikleri Kaydedin" Seçeneğini Tıklayın Daha Sonra "Facebook Integration" Yazan Yeri Tıklayın

Canvas Page :
Welcome to Facebook

Canvas URL: Buraya Sitenizin (Serverexe’nizin Veya Uygulama’nızın Linkini Yazın)

Yazdıktan Sonra Hiçbirşeye Karışmadan En Alt’a İnin Ve "Değişiklikleri Kaydedin" Seçeneğini Tıklayın

Ve Daha Sonra Sizi Uygulamanıza Yönlendirecek Orda Sağdaki

Ayarları Düzenle’nin Altında

"Application Profile Page"

Yazar Bu Sizin Facebook Sayfanızdır

Bunu Biraz Geliştirin Ve Üye Toplayın

Artık Bu Sayfa Üzerinden Serverinizi Herkese Yedirin

En Alt’a İnin

Sample Code

Get started quickly with some example code!

Diye Bir Yazı Göreceksiniz Onu Tıklayın

Adım 3: Uygulamanı Test Et

Neredeyse bitirdiniz!

Uygulamanı denemek için Tuval Sayfası URL’ne git:
Profilde Müzik Çalsın on Facebook | Facebook

Uygulama Linkimiz (Server.exe Adresimiz) "http://apps.facebook.com/test-uygulama/" Budur

Arkadaşlar Ben Bunu Server’inizi Yedirmeniz İçin Hazırladım Siz İse Geliştirerek Daha Başka Şey’ler Yapabilirsiniz Alıntı Yapıp Başka Siteye Atan Olursa Kaynak Mutlaka Gösterilmelidir !

Lütfen Bir Teşşekür'ü Esirgemeyiniz.

Anlatım TH3’e Aittir !

oguz_1031

Katılımcı Üye
5 Ağu 2008
574
0
Deneyin Ve Faydasını Görün + Sorgulu/Sorgusuz Java'da Kullanın Bakın Nasıl Akıyo Kurbanlar :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.