Thektonic Hacker Eğitim THT V1.0

Thektonic

Üye
23 Tem 2014
103
0
Hacker
Evet Arkadaşlar Öncelikle Merhaba Yeni Projemiz Olan Thektonic Hacker Eğitim Programı Çok Yakında Sizlerle Birlikte Online Olucaktır Programımız Online Olana Kadar İstediğiniz Tüm Hack Videoları Konulacaktır Programa Programımızın 1. Versiyonunda Müzik Ve Chat Bölümü Eklenecektir Güncelle Butonu Tüm Sürümlerde Olucaktır

V1.1 Versiyonunda İse belki içine sinema salonu açabilirim korku filimleri vs her türlü filmi anında izleme garantisi hangi filimleri istiyorsanız adlarını yazınız şimdiden ayrıca V1.1 versiyonda hangi türde hack dersleri istiyorsunuz Veya Filimleri Lütfen Yazınız

Ayrıca İstenilen Her Programın İndirme Linkleri Ve Anlatımları Mevcut Olucaktır Program Süper Ötesi Birşey Olucaktır Programda Görev Almak İsteyenler Öm Atsın Dönerim ve Programımız Her Gün Daha İleriye Gidicektir Programımız Hakkında Tavsiye Vericek Varsa Tavsiyelere Uyucağız

Giriş Sayfasından Fotograf

jz2GaJ.jpg

Giriş Sayfası Kötü Oldu Diyen Arkadaşlar Kendileride Buna Benzer Çalışma Yapıp Bana Ata Bilirler Değerlendirip Programda Kullana Bilirim

Thektonic

Üye
23 Tem 2014
103
0
Hacker
İstediğiniz Hack Videoları Anında Programa Yerleştirilecektir Programımız Kodlanmaya Başlanmıştır En GEç 1 Ay İçinde Paylaşılacaktır

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
çok flood atıyorsun mesajları birleştirip yazarsan daha iyi olur hem flooda girmez hem uzaklaştırma almazsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.