TheWasat İkon Değiştirici

TheWasat

Üye
26 Nis 2012
160
0
İstanbul
Kullanıcı Adı: TheWasat

Programın Adı: TheWasat İkon Değiştirici

Programlama Dili: VB

Programın Sürümü: İlk ve Tek Sürüm

Program Açıklaması: Bu program sadece exe dosyalarının ikonlarını değiştirmeye yarar ancak resimler ikon olmalıdır bu siteden istediğiniz bir resmi ikon yapabilirsiniz , ister inanın ister inanmayın bu programı herhangi bir sourceden editleyerk yapmadım valla.

Programın Resimleri :

Giriş Ekranı

İkon Değiştirme Ekranı

Hotfile DownLoad:https://hotfile.com/dl/191767070/ab578f5/TheWasat_kon_Deitirici.exe.html

VirüsTotal:https://www.virustotal.com/file/19c...63229aee9d57b914013b353d/analysis/1359632803/

Giriş Ekranındaki Şifre programın altında yazıyor yalnız baştaki ve sondaki işaretleri atın.

ByImpera

Katılımcı Üye
25 Ocak 2012
562
0
Form1.vb
Kardeşim Programın Amacı İyi Fakat Gereksiz form Var Mesela O Giriş Formu Şifreli Form Yani Şifreyi Verdikten Sonra Şifreli Yapmanın Anlmaı Yok Sadece Zaman Kaybı. Eğer Onları Kaldırıp Grafik Üzerine Yoğunlaşırsan Daha iyi Olabilir

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Eyw kardeşim sağolasın. CS3 ve FormatFactory bana yeter :) Pek online işlem yapmayı sevmiyorum :) Yine de işime ya da arkadaşların işine yarayabilir. Teşekkürler...

TheWasat

Üye
26 Nis 2012
160
0
İstanbul
Kardeşim Programın Amacı İyi Fakat Gereksiz form Var Mesela O Giriş Formu Şifreli Form Yani Şifreyi Verdikten Sonra Şifreli Yapmanın Anlmaı Yok Sadece Zaman Kaybı. Eğer Onları Kaldırıp Grafik Üzerine Yoğunlaşırsan Daha iyi Olabilir

Onu bende biliyorum şifreyi size verdim programın altındaki yazı sadece reklam, renk katmak için koydum orayı, ayrıca program basit yani bence grafik üzerinde yoğunlaşmaya gerek yok .

TheEos Sağol :RpS_biggrin:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.