THT~Android wifi modem ip vurmak hack byzehirx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Bu uygulamanin gelişmiş versiyonu yapmaya calistim sonuç rootsuz calismiyor
Xml dosyasina erisim istiyor ancak kısa ve etkili bir yol bulamadim.
Api 19 u geçtigim anda root istiyor rootsuz api düşüremiyor yada yukseltemiyorum.
Şansiniz varsa 3,5 gune bir cozum bulurum insallah.

Ben size bu uygulamayi kullandirmak istiyorum ama bakalim. Deli kafam ne zaman boşalirsa

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
Abi anlıyorum aile olarak gördüğün THT'nin haliyle sevdiklerinin seni anlamasını istiyorsun belki ama kim ak kim kara ortaya çıkıyodu ne güzel yaw :D Ayrıca taktire ehemmiyet vermemek daha tatmin edici bence :) Uygulamalarını çok duydum fakat uygulamanın amacına ihtiyacım olmadı diye haliyle pek kullanmadım ama gene de emek var ellerine sağlık :)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Abi anlıyorum aile olarak gördüğün THT'nin haliyle sevdiklerinin seni anlamasını istiyorsun belki ama kim ak kim kara ortaya çıkıyodu ne güzel yaw :D Ayrıca taktire ehemmiyet vermemek daha tatmin edici bence :) Uygulamalarını çok duydum fakat uygulamanın amacına ihtiyacım olmadı diye haliyle pek kullanmadım ama gene de emek var ellerine sağlık :)

iyi biseymi dedin kötü bişeymi dedin anlamadim :)

Çok duydum derken nasil anlamadim ilk defa okudum ( duydum )

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
iyi biseymi dedin kötü bişeymi dedin anlamadim :)

Çok duydum derken nasil anlamadim ilk defa okudum ( duydum )

Vay be içimdekileri yazdığıma dökebilmişim demek bende iyi bi şey mi yaptın kötü bir şey mi yaptın karar veremediğimden böyle yazdım :D

Şimdi bi yandan insanın kendi emeklerini insanların yüzüne söylemesi ne kadar doğru? Bi yandan da insanların seni doğru anlaması sağlamak ne kadar yanlış olabilir ki?

Biraz daha somutlaştırırsam aklıma zekat veren adamın zekat verdiğini başkalarına övünerek anlatması geliyo diğer yandan da Sultan'ın halkında fitne çıkınca fitneyi bastırmalı ki isyan çıkmasın diye kendini açıklamalı... Sen karar ver iyi bir şey mi yaptın kötü bir şey mi yaptın, senin kararın neyse eyvallah diyecem :)

Edit: Aslında niyete göre hüküm inkılab ediyo senin niyetine karar veremedim o yüzden böyle oldu ._.

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Vay be içimdekileri yazdığıma dökebilmişim demek bende iyi bi şey mi yaptın kötü bir şey mi yaptın karar veremediğimden böyle yazdım :D

Şimdi bi yandan insanın kendi emeklerini insanların yüzüne söylemesi ne kadar doğru? Bi yandan da insanların seni doğru anlaması sağlamak ne kadar yanlış olabilir ki?

Biraz daha somutlaştırırsam aklıma zekat veren adamın zekat verdiğini başkalarına övünerek anlatması geliyo diğer yandan da Sultan'ın halkında fitne çıkınca fitneyi bastırmalı ki isyan çıkmasın diye kendini açıklamalı... Sen karar ver iyi bir şey mi yaptın kötü bir şey mi yaptın, senin kararın neyse eyvallah diyecem :)

Edit: Aslında niyete göre hüküm inkılab ediyo senin niyetine karar veremedim o yüzden böyle oldu ._.

Smdk belliki sen iyi bir arkadasimizsin.
Sen benim insanlara zarar veren birsey yaptigimi ancak burada aslindan bir baskalari icin kullansin diye iyilik yaptigimi lakin bir kotuluk icin vesile oldugumu ima ettin galiba.

Ben sana nereden ve nasil duymuş olabilirsin diye sordum.
Ayrica sultan falan derken mevzu 1453 e kadar gider diye de beklemedim degil ama yinede sagol yorumun icin :)

Allah kullanmayi kullanmak icin ihtiyac duymayi ihyiyac duyacagin kotu seyleri sana yasatmasin ne diyim.
:):

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
root@Kaan:~#
Hep demişimdir hiçbir iyilik karşılıksız kalmaz Fakat insanlar kendine yapılan iyiliği önemsemiyor Ancak işi düşünce değerli oluyor sizi bu hale getirene yazıklar olsun diyorum eline emeğinize sağlık inşallah en yakın zamanda kendinizi toparlarsınız hayırlı Ramazanlar diliyorum

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
Smdk belliki sen iyi bir arkadasimizsin.
Sen benim insanlara zarar veren birsey yaptigimi ancak burada aslindan bir baskalari icin kullansin diye iyilik yaptigimi lakin bir kotuluk icin vesile oldugumu ima ettin galiba.

Ben sana nereden ve nasil duymuş olabilirsin diye sordum.
Ayrica sultan falan derken mevzu 1453 e kadar gider diye de beklemedim degil ama yinede sagol yorumun icin :)

Allah kullanmayi kullanmak icin ihtiyac duymayi ihyiyac duyacagin kotu seyleri sana yasatmasin ne diyim.
:):

"Sen benim insanlara zarar veren birsey yaptigimi ancak burada aslindan bir baskalari icin kullansin diye iyilik yaptigimi lakin bir kotuluk icin vesile oldugumu ima ettin galiba."

Aslında o da var ama ben emeği saklamak yerine açmaktan bahsediyordum(verdiğim zekat örneğindeki gibi) fakat bir yandan iyi niyette mümkün olduğundan yorum yapamadım. Kötü bir şeye vesile olmayı dediğin gibi katsam bu sefer çok iç sıkarım ve dost kazanmak yerine yobazlık etmiş olabilirdim onun yerine araya "Bence taktirlere ehemmiyet vermemek daha tatmin edici" nasihatını sıkıştırarak farklı bir bakış açısı vermek istedim ki ne demek istediğim belki bi gün dank edilir diye :)

Bildiğin foruma girince konularını ana sayfada görüyordum duymak derken bundan bahsediyordum bi de namını gene forumun yorumlarında görebiliyordum...

Allah da sana Baki kadar saadet ihsan eylesin :)

Son düzenleme:

Atilla006

Yeni üye
25 Ocak 2019
3
0
ankara
güzel olmuş videoyu izledim sen elinden geleni yapıyor sun ama insanlar nankör sen yine kalbini temiz tut hayırlı bayramlar

NasQ

Yeni üye
22 Ocak 2019
36
0
Sadece 10 satır okudum ve gözlerim acıdı. Türklüğü savunan biri, bu kadar kötü bir Türkçe konuşmamalı.
Saygı beklemeden önce bi' Türkçe öğren derim. Burası herkese açık olan bi' forum (yaş sınırı olmayan*). Herkesten saygı beklemek saçmalıktır.
Tamam, emek veriyor olabilirsin ama kimse bunu sana silah zoruyla yaptırmıyor. Şu an burda yaptığın şey ; 'ben bunu yaptım şunu yaptım' diyerek egonu beslemek.
Kısacası, güzel show yapmışsın, helal olsun. :)

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Sadece 10 satır okudum ve gözlerim acıdı. Türklüğü savunan biri, bu kadar kötü bir Türkçe konuşmamalı.
Saygı beklemeden önce bi' Türkçe öğren derim. Burası herkese açık olan bi' forum (yaş sınırı olmayan*). Herkesten saygı beklemek saçmalıktır.
Tamam, emek veriyor olabilirsin ama kimse bunu sana silah zoruyla yaptırmıyor. Şu an burda yaptığın şey ; 'ben bunu yaptım şunu yaptım' diyerek egonu beslemek.
Kısacası, güzel show yapmışsın, helal olsun. :)

Show dediqin 1 saatte bilemedin 2 saatte önceden planlanip uygulanan bir zaman alan eylem olarak adlandirilir.

Ben 2015 yilindan beri o sahnede rol alan aktif bir kişiyim benim filmim de herkez bir herkez eşit sahne aldi ve ben o filmi 70 den fazla sahneledim 7 den 70 e o filmin sahnesi olan konularda siralar oluştu banada yap banada ver diyenler oldu tek tek yaptim verdim.
Benimle birlikte yaşandi o göğsü kabarmalar bugun senin 5 dakikani ayirip okuduqun her konuya yeri geldi 5 saatimi yeri geldi 5 gunumu verdim 2 yil önce planladiqim ama yapamadiqim uygulamalari yaptim.

Sen türkiye de (?) Kactane forumda bu kadar kişisel ve üyelerin kullanimina sunulan proje gördün. Tek bir forumda iki elin parmak sayisini geçsin tek bir üye (?) Senin bu yazdiqini kahile alip (Byzehirx) nickinin üyeliqini sonlandiririm.
Hey gidi hey
Egomus ne egosu dostum
Sen bence uykusuzluktan ne yazdiqini bilmiyorsun.

Ben forumun kendi açimdan özetledim gözlemlediqimi ifade ettim burada emek veren sen ben yada bir baskasi fark etmez soz konusu emeklerinin sayginliqindan soz ettim.

Benim kimseye ispatliyacak bir durumum bir amacim olmaz olamazda.
Ben de senin gibi bu filmde rol aldim
Sahnesi tamamlanan her bòlümde bende üzerime düşeni yaptim
Reklami yapilan vitrinde bende yazdirdim TurkHackTeam ismini.
Ne bu ismin önüne geçecek kadar egois oldum nede kibirli bir ukala.

Sen de yillarini vereydin benim ne demek istediqimi anlardin.

Biz nejat uygur ile buyudük
Rahmetli
7 den 70 yaşina kadar
Sahne ismi ne olduysa
Hangi reklam yüzü olduysa
Her zaman sevdigi işi mutlu yaparak
Sahnede oldugu kadar perdenin arkasinda da gülmeyi ve güldürmeyi cok iyi yaptigi için 70 yasina kadar hep o sahnedeydi.
Bir cok tiyatrosunun gelirlerini kimsesizlere bagisladi devletine bagisladi cunku gonulden yapardi işini.

Sen bugun behzat yada suha uygurun olur olmaz haberini duydunmu isteseler egois olabilirlerdi isteseler ukala ve kibirli olabilirlerdi ama olmadilar.
Herkez gibi onlarda biliyor reklam girsede araya bilinirki o reklamdan sonra sahneye yine nejat uygur cikacaktir.

Umarim anlatabilmisimdir.
Youtubeden izlemenide tavsiye ederim.

NasQ

Yeni üye
22 Ocak 2019
36
0
Show dediqin 1 saatte bilemedin 2 saatte önceden planlanip uygulanan bir zaman alan eylem olarak adlandirilir.

Ben 2015 yilindan beri o sahnede rol alan aktif bir kişiyim benim filmim de herkez bir herkez eşit sahne aldi ve ben o filmi 70 den fazla sahneledim 7 den 70 e o filmin sahnesi olan konularda siralar oluştu banada yap banada ver diyenler oldu tek tek yaptim verdim.
Benimle birlikte yaşandi o göğsü kabarmalar bugun senin 5 dakikani ayirip okuduqun her konuya yeri geldi 5 saatimi yeri geldi 5 gunumu verdim 2 yil önce planladiqim ama yapamadiqim uygulamalari yaptim.

Sen türkiye de (?) Kactane forumda bu kadar kişisel ve üyelerin kullanimina sunulan proje gördün. Tek bir forumda iki elin parmak sayisini geçsin tek bir üye (?) Senin bu yazdiqini kahile alip (Byzehirx) nickinin üyeliqini sonlandiririm.
Hey gidi hey
Egomus ne egosu dostum
Sen bence uykusuzluktan ne yazdiqini bilmiyorsun.

Ben forumun kendi açimdan özetledim gözlemlediqimi ifade ettim burada emek veren sen ben yada bir baskasi fark etmez soz konusu emeklerinin sayginliqindan soz ettim.

Benim kimseye ispatliyacak bir durumum bir amacim olmaz olamazda.
Ben de senin gibi bu filmde rol aldim
Sahnesi tamamlanan her bòlümde bende üzerime düşeni yaptim
Reklami yapilan vitrinde bende yazdirdim TurkHackTeam ismini.
Ne bu ismin önüne geçecek kadar egois oldum nede kibirli bir ukala.

Sen de yillarini vereydin benim ne demek istediqimi anlardin.

Biz nejat uygur ile buyudük
Rahmetli
7 den 70 yaşina kadar
Sahne ismi ne olduysa
Hangi reklam yüzü olduysa
Her zaman sevdigi işi mutlu yaparak
Sahnede oldugu kadar perdenin arkasinda da gülmeyi ve güldürmeyi cok iyi yaptigi için 70 yasina kadar hep o sahnedeydi.
Bir cok tiyatrosunun gelirlerini kimsesizlere bagisladi devletine bagisladi cunku gonulden yapardi işini.

Sen bugun behzat yada suha uygurun olur olmaz haberini duydunmu isteseler egois olabilirlerdi isteseler ukala ve kibirli olabilirlerdi ama olmadilar.
Herkez gibi onlarda biliyor reklam girsede araya bilinirki o reklamdan sonra sahneye yine nejat uygur cikacaktir.

Umarim anlatabilmisimdir.
Youtubeden izlemenide tavsiye ederim.

Merhaba,
Gözlerim tekrar acıdı. Lütfen yazmadan önce şurayı okumanı tavsiye ederim. Link
Senin neler yaşadığın, nasıl büyüdüğün bizi ilgilendirmez açıkcası. Tekrar söylüyorum; kimse bunlara sana silah zoruyla yaptırmadı. Kendi isteğin ile yaptın. Bunlardan bi' çıkar beklentin varsa eğer lütfen kendine bir site aç ve ordan sat.
Ve hala 'şunu yaptım bunu yaptım' demeye devam et. Helal olsun. Emin ol senden daha uzun süredir bu işin içindeyim ama yaptığım toolları, kodları, exploitleri, payloadları hiç bir zaman karşılık vermeden sadece ihtiyacı olan insanlara verdim. Yazdığım kodlar hiç bir zaman eğlence amaçlı değildi. Karın doyurması için. Ve bunların hiç bir zaman sözünü etmedim, HİÇ BİR ZAMAN SAYGI DA BEKLEMEDİM. Ne de olsa sağ elin yaptığını sol el bilmemeli değil mi?
Tekrar belirtmek istiyorum. Türklüğü savunuyorsan Türkçe'ni düzgün kullanmalısın. Kodlarla aran iyi olduğu kadar, kitaplarla da olsun. Hatta sana bi' kitapta önereyim. En sevdiğim arkadaşlarımdan biri olan İsmail Bülbül'ün Hackinge Giriş kitabını okuyabilirsin. :)
Yazım yanlışlarını belirtmek isterdim ama bunları senin bulup öğrenmen en güzeli olur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.