THT Banner Tasarımım

Merhabalar,

Umarım beğenirsiniz.

İmzasız:

3d62cl0.jpg

İmzalı:

mlbnd7b.jpg

Teşekkür ederim.
Teşekkür ederim.
Eline koluna sağlık, logoya glow efekti eklesen çok daha iyi olabilir. Çok beğendim.
Teşekkür ederim.
Eline sağlık sağlık başarının devamını dilerim. Güzel çalışmaların var yakından takip ediyorum.. @Hê-ll hocana katılıyorum logoya glow gidebilirdi..
Teşekkür ederim. Normalde web yazılımcıyım ben grafikten pek anlamıyorum. Bu tarz şeylerde göze hoş gelen şeyleri deniyorum. Glow'u bu tasarıma nasıl uygulayacağımı yada neyi kast ettiğinizi tam anlamadım bile :)

Thereaqerx

Tasarım Ekibi Lideri
16 Ocak 2021
1,028
2
1,595
Tasarım Ekibi Direktörlüğü
Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim. Normalde web yazılımcıyım ben grafikten pek anlamıyorum. Bu tarz şeylerde göze hoş gelen şeyleri deniyorum. Glow'u bu tasarıma nasıl uygulayacağımı yada neyi kast ettiğinizi tam anlamadım bile :)
Gayet güzel çalişmaların var glow efekti dediğimiz logo, yazı, yada vs. Gibi görseller de kullanılan efek ışık, aydınlatma da kullanılıyor örneğin bir geyik düşünün boynuzlarını efekti olarak kullanmak istersin daha hoş görünüşte kullanıyor.

Altta video bıraktım izlersiniz.

Guzel olmus. Ellerinize saglik

Gayet güzel çalişmaların var glow efekti dediğimiz logo, yazı, yada vs. Gibi görseller de kullanılan efek ışık, aydınlatma da kullanılıyor örneğin bir geyik düşünün boynuzlarını efekti olarak kullanmak istersin daha hoş görünüşte kullanıyor.

Altta video bıraktım izlersiniz.

Teşekkür ederim hocam deneyeceğim.
Bayağı Güzel Olmuş Eline Sağlık.

Sade tasarımlar herzaman hoşuma gitmiştir eline sağlık :)
Hepinize teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.