Tht/by/suskun

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
farklıbir çalışma üzerinde çalışırken ortaya boyle bir uygulma cıktı bende paylaşmak istedim
Birazda siz beni ieleştirin :))
rzv2s.png

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul
Şimdi sıra geldi bana :D

dışardan çok şık duruyor abi ama üstteki galiba free hand' ile çizdin üstteki ile alttaki eşit değil :)

Kırmızı shape olan , Sonra "R"yi bilerek mi yaptın bilmiyorum ama R'nin üst tarafında kesintiler var.

background'un kontürünü silseydin ve imzanı küçültüp taşırmasaydın daha hoş durabilirdi :)

Ellerine , emeğine sağlık abim:)

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
Şimdi sıra geldi bana :D

dışardan çok şık duruyor abi ama üstteki galiba free hand' ile çizdin üstteki ile alttaki eşit değil :)

Kırmızı shape olan , Sonra "R"yi bilerek mi yaptın bilmiyorum ama R'nin üst tarafında kesintiler var.

background'un kontürünü silseydin ve imzanı küçültüp taşırmasaydın daha hoş durabilirdi :)

Ellerine , emeğine sağlık abim:)
seni şakacı şey boynuz kulağı geçermiş derlerdie inanmazdım fakat
1 freeehand kullanmam (kendim cizerim)
2 çalışmanın genel yapısı reklam için hazırlanılmış bir kalıptır ( bunu yazımda belirttim )
3 R Harfini bilerekmi yaptın sorusuna okadar yazınıniçinde R harfini görüyorsun da A harfini niye görmüyon demek kalıyor bana (demek oluyor bu fontun özelii )
4 Ben sıradışı çizmek istedim o yüzdende konturu kaldırmadım
5 imzamı küçültmem huyum kurusun genelde el yazsı kullanır haddimi aşarım ( bana kalsa imzada olmazdıya :) ( oda nazarlık olsun )
6 reklam dedim ama bak ne cıktı
7 şikayet ve önerileriniz icin 444 THT 034 numaralaımızdan Ulaşabilirsiniz (buda mizahı olsun )

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul
Abi ben baştan söyliyim eleştirisel bir yapım var gözlemlerimin hepsini öğretende , daha da öğreticek olan da By/Suskun.

Sonuna kadar öğrenicem tabi bir gün başını ağrıtmaktan kaçmaz ise suskun abi :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.