THT Cinema 4D Çalışmam // RealFight

RealFight

Üye
7 Tem 2015
156
0
Istanbul
0qYm0Y.jpg

Başta Kyslee olmak üzere burakt411 , 26A 'ya üzerimdeki katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Kullandığım Program: Cinema 4D - Bu programdaki ilk tasarımım , TEAM kısmını tam olarak ayarlayamadım parlaklık eklerken fazla oldu galiba.

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
yıllar önce c4d Ye başlamıştım
Açıkcası berbattım :)
Biraz emek harcadım hala Berbadım :)
ama Asla vazgeçmicem , Olana kadar :D
Güzel ama Renk uyumları hoş olmamış :) Amacım Kötü olmuş demek değil
Amacım eleştirmek
:like:
Bu arada cidden güzel

RealFight

Üye
7 Tem 2015
156
0
Istanbul
yıllar önce c4d Ye başlamıştım
Açıkcası berbattım :)
Biraz emek harcadım hala Berbadım :)
ama Asla vazgeçmicem , Olana kadar :D
Güzel ama Renk uyumları hoş olmamış :) Amacım Kötü olmuş demek değil
Amacım eleştirmek
:like:
Bu arada cidden güzel

Aynen öyle bir işi yapıyorsan eleştiriye açık olmalısın , teşekkürler :)

Çılgın-Türk

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
633
0
TÜRKİYE
Dostum burda kimseyi azarlamak istemiyorum 2 sene önce aynı çalışmanın hazır templatesi yayınlanmıştı ve sen ondan yararlanıp sadece ismi değiştirmişsin ve ismi değiştirmekte sağ taraftaki text bölümündeki yer :/ dostum açıkçası biraz emek ver. korkma kötü diye bişe yoktur olmaz diye bişe yoktur sadece ilk çalışmalarında başaramıyabilirsin ama hiç sorun olmaz tekrar tekrar yap bizlere danış sana yol gösteririz ama sakın alıntı yapma Günah açısından demiyorum çünkü bunun sahibi kendi paylaşmış free template olarak ama dostum bize burda gelip emek verdim kendim yaptım arkadaşımın desteği ile dersen bu yanlış olur tamam mı :) bundan sonra biraz daha dikkat edersen çok makbul geçer Hayırlı akşamlar cümlelerimi yanlış anlama Görüşmek üzere :)

KysLee

Uzman üye
15 Eki 2014
1,293
0
İstanblue
Dostum burda kimseyi azarlamak istemiyorum 2 sene önce aynı çalışmanın hazır templatesi yayınlanmıştı ve sen ondan yararlanıp sadece ismi değiştirmişsin ve ismi değiştirmekte sağ taraftaki text bölümündeki yer :/ dostum açıkçası biraz emek ver. korkma kötü diye bişe yoktur olmaz diye bişe yoktur sadece ilk çalışmalarında başaramıyabilirsin ama hiç sorun olmaz tekrar tekrar yap bizlere danış sana yol gösteririz ama sakın alıntı yapma Günah açısından demiyorum çünkü bunun sahibi kendi paylaşmış free template olarak ama dostum bize burda gelip emek verdim kendim yaptım arkadaşımın desteği ile dersen bu yanlış olur tamam mı :) bundan sonra biraz daha dikkat edersen çok makbul geçer Hayırlı akşamlar cümlelerimi yanlış anlama Görüşmek üzere :)

Kardeşimiz bana pm attı cinema 4d'ye başlamak istiyorum diye bende hazır çalışma verip bunun üstünde oyna kurcula diye verdim ayrıca 1e1 ' ni yapmamış sonuçta yeni başladı ve hazır kullanmasında sakınca görmüyorum mantığını anladıktan sonra elbette ki kendi çalışmalarını yapacaktır.

RealFight

Üye
7 Tem 2015
156
0
Istanbul
Teşekkürler hocam , zaten bahsettiğim gibi yalanla bir yere kimse gelemez burda amacımız ne rütbe ne mevki ne makam bilgimiz olsun yeter inan olsun sana cinema 4yi kuralı 20 dk falan anca olmuştur programı açtım Kysle abimle konuşup hazır template kullanıp böyle birşey ayarladım burdaki amacım zaten thtye olan sevgimi bir biçimde anlatmak. :)

Edros Detretus

Kıdemli Üye
25 Haz 2009
2,456
31
/var/named
Ellerine sağlık kardeşim. Azarlanmadan, kafana vurulmadan öğrenemezsin. :) Alt yapıyı kaptıysan zaten bunları takman bile gerekmez. :)

agola

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
713
0
güzel olmuş devamını bekleriz, yanlız THT ağırlıklı olsa daha iyi olur

Çılgın-Türk

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
633
0
TÜRKİYE
Aynen öyle dostum biraz daha detaylı yazsaydın bu konuşmayı yapmazdım neyse Sağlık olsun Ellerine Sağlık. Kimse yanlış anlamasın lütfen.. Hayırlı Geceler :)

RealFight

Üye
7 Tem 2015
156
0
Istanbul
Saolun arkadaşlar hepinize teşekkürler , yapıcağım tasarımlar zaten tht üzerine olacaktır.

Serial isteyen arkadaş : 14300092167-RFMD-NHJF-DMDM-WLVG

Serial günceldir , ders olarak bende yok araştır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.