Tht Duzenı Bence Bıraz Sacma. Ya Sizce?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

swat26

Üye
22 Şub 2012
95
0
Selam Beyler Gecen Konu Acmıstm 300 TL ' min Ustune Yatan Bir Site Var Die. Yardım Etmemıstınız Hack Istegı . Yasak Turk Sitesi O Dıe.

Pekı Hack Istegı Yasak Dıyorsunuz, Turklere Bulasmıyoruz Dıyorsunuz, Ama Rat Yapıp Botnet Ayarlayıp, Sucu Olmayan Duzgun Insanların Pc Sıne Vırus Bulastırıp Zombi Yapıyorsunuz. Sizce Burda 1 Yanlıslık Yok mudur ?

Asıl Hak Yiyen Kişilere Yuklenmemız Gerekırken, Sucsuz Insanlarla Ndn Ugrasıyoruz.

Merak Ettım 1 Konu Acmak Istedım. Olursa Tabı Duzgun 1 Tartısma Ortamı Kurabılrız.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Normalde konu kilitlemem, ama burda olay net.
Bizim belirli bir misyonumuz var, öyle ya da böyle ve sen bu siteye üye olurken o misyonu kabul ediyorsun. Olay bitmiştir. Beğenmez isen şayet, derhal çıkış yap.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.